Bebek ve Çocuk

Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

Venüs Yengeç burcunda! Bu hafta eşler ile ilişkilerde tutku ön planda olacak! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın, gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı!

Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

Venüs Yengeç burcunda! Venüs gezegeni 31 Temmuz’ da 26 Ağustos tarihine kadar kalacağı Yengeç burcuna geçiyor. Yengeç burcu; aile, yuva, çocuk temalarına vurgu yapar. Yengeç; yoğun duygularla beslenen, eskiye bağlı ve geleneksel değerlere düşkün bir burçtur. Venüs Yengeç burcundayken, evlilikler ve çocuk sahibi olma isteği artabilir. Bu süreçte yapılan düğünlerde ya da diğer organizasyonlarda geleneksel bütün değerleri yaşatmaya çalışabiliriz. Sevdiklerimize sadakatle bağlanacağımız bir dönemdeyiz. Eşler ile olan iletişimimiz oldukça kuvvetli olabilir ve ilişkilerimiz daha tutkulu bir hâl alabilir. Çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir; onları koruyup kollamak ve geleceğe hazırlamak önceliğimiz olabilir. Bu arada, eski dostlarla yeniden bir araya gelinebilir, çocukluk arkadaşlarıyla toplanabilir ya da aile fertleri beraber bir organizasyon yapabilir. Venüs Yengeç’ te doğanlar sevdiklerine ve ailesine sadık, sahiplenici, geleneksel değerlere düşkün olurlar. Finans ve gayrimenkul konularında şanslı ve bereketli olabilirler.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

KOÇ BURCU

Koç burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta sizin açınızdan oldukça sosyal geçecek! Pek çok arkadaşınızla görüşecek, evinizde misafirler ağırlayacaksınız. Hatta çocukluk arkadaşınızla hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşabilir ve dostluğunuz kaldığı yerden devam edebilir. Son günlerde düşündüğünüz memleket ziyaretini şu sıralar gerçekleştirebilir ve akrabalarla bir araya gelerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Memleket ziyaretinden sonra da görüşmeyeler son bulmayacak, art arda evinizde misafir ağırlayacaksınız. Doğum alışverişlerinde ise fazla harcama yapmamanızı öneririm. Evet, raflardaki bebek ürünleri çok hoş görünebilir ve kendinizi kaptırıp her şeyi satın almak isteyebilirsiniz. Ancak, bu konuda biraz daha tutumlu olmalısınız. Aksi takdirde ileride biraz pişmanlık yaşayabilirsiniz.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta sizler için biraz kararsızlıkla geçecek gibi görünüyor. Sonuca ulaştırmanız gereken bir konuda kararsızlık yaşıyorsunuz ve olaylara yalnızca duygusal açıdan bakıyorsunuz. Ancak konuyu sadece duygusal değil, rasyonel açıdan da ele almanızı tavsiye ederim. Yaşadığınız bu kararsızlığın bir nedeni de kardeşinizin düşünceleri olabilir. Kardeşinizin düşüncelerine tabii ki kulak asın ancak olayı sonuca ulaştırırken yalnızca kendi düşüncelerinizle hareket edin. Bu şekilde doğruya ulaşacağınızdan eminim. Birkaç gün içinde lise arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve buluşmak için randevulaşabilirsiniz. Bu arada, gebeliğin de etkisiyle sıcak havalar sizi biraz yorgun hissettirebilir. Gündüz dışarıya çıkmamaya gayret edin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğum Parası 2020 Yılında Ne Kadar Oldu?
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, bu hafta harcamalara dikkat! Kendiniz için değil, aileniz ve dostlarınız için fazlasıyla para harcayacağınız bir hafta olacak. Çevrenizdekilere hediyeler almak hoşunuza gidiyor olabilir. Ancak bütçenizi fazla zorlamamanızı öneririm. Zira, önümüzdeki hafta ailenizden maddi destek talep etmek durumunda kalabilirsiniz. Gebeliğiniz gayet sağlıklı bir şekilde ilerlese de önümüzdeki günlerde çok ufak bir pürüz ile karşılaşabilirsiniz. Fakat ciddi bir sorun olmayacak, merak etmeyin.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, haftaya capcanlı başlıyorsunuz! Bakımınıza ve güzelliğinize bu hafta biraz daha fazla özen göstermek isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapacak ve hatta dolabınızı yenileme fikrini gözden geçireceksiniz. Yalnız, gebeliğinizde kullanacağınız her bakım ürünü için ekstra araştırma yapmanızı öneririm. Cildiniz inanılmaz hassas ve kullandığınız ürünler tahrişe yol açabilir, dikkatli olun. Bu yüksek enerjiniz sayesinde yeni insanlarla tanışacak ve gayet keyifli vakitler geçireceksiniz. Yaşayacağınız değişimin size çok iyi geleceğiniz söyleyebilirim. Bu arada etrafınız bir anda kalabalıklaşacak. Doğumunuz yaklaştıysa şayet, oluşacak olan kalabalık doğum ziyaretlerinden dolayı olabilir.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta sizler için biraz gerilim dolu geçebilir. Özellikle komşuluk ilişkilerinize dikkat edin. Birkaç kadın tarafından hedef alınabilirsiniz ve kötü duruma düşürülebilirsiniz. Yine aynı şekilde çalışan Aslan burcu gebelerimizin de iş yerinde dikkatli davranmalarında fayda var. Pozisyonunuzu kıskanan bir kadın ile aranızda bir rekabet doğabilir ve gergin günler geçirmenize neden olabilir. Son günlerde fazla paylaşımcı olan bir yönünüz ortaya çıkacak. Elinize geçen hemen her şeyi çevrenizdekilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Hatta yardım kuruluşlarına bağışta bulunmayı aklınızdan geçirebilirsiniz. Son olarak; gizli görüştüğünüz bir kişiden büyük bir destek görebilirsiniz.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

BAŞAK BURCU

Sevgili Terazi burcu gebelerimiz, haftanız gayet şanslı ve keyifli geçecek! İş yerinde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, pozisyonunuz yükselebilir ve maaşınıza zam alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ne kadar güçlü bağlarınız olduğunu bu hafta çok daha iyi anlayacaksınız. Çünkü, haftaiçinde yaşayacağınız çok ufak bir sıkıntı için hemen hepsi yardımınıza koşacak, dostlarınızın kıymetini bir kez daha anlayacaksınız. Bu arada sizin afacan sabırsızlanıp beklediğiniz tarihten çok az bir süre önce doğabilir, hazırlıklı olun!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebekler Ne Zaman Güneş Kremi Kullanabilir?
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, önümüzdeki haftayı gayet keyifli geçireceksiniz. Canınızı sıkacak bir gelişme yaşanmayacak diyebilirim. Bu hafta bir sürü yeni insanla tanışacaksınız ve kendinizi değişik organizasyonların içinde bulacaksınız. Uzun süredir kendinizi eve kapatmıştınız, bu değişim size de iyi gelecek. Haftanın son günlerinde ise eşinizle olan iletişiminizde biraz daha dikkatli olmanızı öneririm. İstemeden eşinizin kalbini kırabilirsiniz ve aranızda küçük çaplı bir gerilim yaşanabilir. Ama evliliğiniz o kadar sağlam temeller üzerine kurulu ki tüm gerginlikler, sizi ve ilişkinizi etkilemeden kısa sürede son bulacak!
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, haftayı biraz duygusal geçireceksiniz. Hamileliğinizde yaşadığınız hormonal değişimlerin en önemli belirtileri de bu duygusallıklar zaten. Yaşanan ufak detaylar bile sizi üzebilir ve gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Eşinizin kardeşleri şu sıralar sizi ziyaret edebilir. Görümcenizin söyleyeceği sözlere biraz alınganlık edeceksiniz. Aslında çok da büyütülecek bir konu olmayacak. Ancak dediğim gibi, bu hafta içinde bulunduğunuz duygusal ruh hali bazı şeyleri yanlış anlamanıza neden olabilir. Ama kısa sürede kendinizi toparlayacaksınız! Bu arada yemek kursuna gitmek gibi bir düşünceniz varsa, önümüzdeki günlerde bu düşünce için bir girişiminiz olabilir ve gebeliğiniz boyunca canınızın çektiği tüm yemekleri evde yapmaya başlayabilirsiniz!
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, romantik günler sizi bekliyor! Eşinizle hiç geçirmediğiniz kadar keyifli vakitler geçireceksiniz. Hatta birbirinize tekrar aşık olacaksınız! Bebeğiniz daha doğmadan evinize neşe getirmiş diyebilirim. Bu arada eşinizin gelirinde ufak artışlar söz konusu olabilir. Ancak ne kadar ufak olsa da artan gelir doğumdan önce size iyi gelecek. Aile içinde yaşanacak olan krizlere şimdiden hazırlı olun derim. Özellikle kardeşiniz ve babanız arasında ciddi bir tartışma yaşanabilir. İlerleyen günlerde ikisi arasındaki buzların erimesinde sizin payınız olacak. Gerginliklerin sizi ve bebeğinizi yıpratmasına izin vermeyin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğinizin Doğumu ile Birlikte Vücudunuza Otomatik Olarak Yüklenecek 10 Özellik!
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta tanışacağınız kişilere dikkat edin! Yeni tanışacağınız bu insanların hayatınız boyunca size pek çok desteği olacak. Tanıştığınız bu kişilerle çok uzun yıllar dostluk edeceksiniz. Hatta bu kişiler hukuk veya tıp sektöründen olabilir. Yalnız, haftanın ilerleyen günlerinde eski arkadaşlarınız, yeni tanıştığınız kişilerle olan iletişiminizi kıskanabilir ve size karşı tavır takınabilirler. Ancak yapıcı bir iletişim diliyle eski arkadaşlarınızın gönlünü alacaksınız.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

KOVA BURCU

Sevgili Kova burcu gebelerimiz, maddi açıdan kazançlı bir hafta geçireceksiniz gibi görünüyor! Çalışma ortamınızda sizi tatmin edecek pozisyon değişiklikleri olabilir. Ee, o kadar başarının üstüne sizce de normal değil mi? Emeklerinizin karşılığınız tek tek almaya başlayacaksınız. Fakat, iş ortamında sizin başarılarınızı içten içe kıskanan ancak bunu sizi belli etmeyen bir kadın arkadaşınız olabilir. Bu kişiye dikkat etmelisiniz. Çünkü yüzünüze gülecek, arkanızdan kuyunuzu kazacak, kısacası ikiyüzlü bir insan diyebiliriz. Önümüzdeki günlerde sosyal açıdan da hareketli günler yaşayacaksınız. Özellikle sık sık akrabalarrınızla görüşecek ve onları evinizde ağırlayacaksınız. Misafirlerinizi ağırlarken kendinizi ve bebeğinizi fazla yormamaya özen gösterin.
Venüs Yengeç Burcunda! Eşlerle İlişkilerde Tutku Ön Planda Olacak!

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, şanslı olacağınız bir hafta sizi bekliyor! Elinizi attığınız her alanda başarılı olacaksınız. Bu haftayı iyi değerlendirmenizi ve kararlarınızı verirken derin düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü doğru kararlar alabilirseniz hayatınızın gidişatını değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer şans oyunları oynuyorsanız bu hafta kesinlikle kaçırmamalısınız. Çünkü sizi tathmin edecek miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Doğumunuzun yaklaşmasıyla kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Ancak yorgunluğunuz, günlük hayat rutininizi etkilemeyecek.

Geçen haftanın burç yorumları için buraya tıklamanızyeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu