Bebek ve Çocuk

Burcu Biricik Bebek Sahibi Olmak İstiyor!

Burcu Biricik Bebek Sahibi Olmak İstiyor!

Başarılı oyuncu Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin’in sosyal medyadan yaptıkları paylaşım, sevenleri tarafından çiftin bebek istedikleri şeklinde yorumlandı.

Burcu Biricik Bebek mi İstiyor?

Ünlü oyuncu Burcu Biricik ve eşi geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yapmış oldukları paylaşımla ilgi odağı oldular. Başarılı oyucu Burcu Biricik, rol aldığı “En Yakın Arkadaşım Evleniyor” filminin çekimlerinin sona ermesinden sonra eşi Emre Yetkin’le tatile çıkmıştı. Marmaris’te tatil yaptığı öğrenilen çift önceki gün çekmiş oldukları romantik pozlarını sosyal medyadan paylaştılar. Biricik’in eşi, Emre Yetkin’in paylaştığı fotoğrafın altına yapmış olduğu yorum akıllara Burcu Biricik bebek mi istiyor? Sorusunu getirdi.  

Paylaşılan Yorum Akılları Karıştırdı

Marmaris’te tatil yapan çift, geçtiğimiz gün romantik pozlarını sosyal medyada paylaştılar. Biricik’in eşi Emre Yetkin’in paylaşmış olduğu o karenin altına yazdığı “Böyle bakabiliyorsan 1+1=gün gelir 3 eder” notu çiftin bebek isteği olarak yorumlandı. Biricik’in hayranları da fotoğrafın altına “Küçük Burcular istiyoruz”şeklindeki yorumu akılları karıştırdı.   Burcu Biricik Bebek Sahibi Olmak İstiyor!  

Daha Öncede Hamile Haberi Çıkmıştı

Pek çok dizi ve film projesinde rol alan, izleyicinin ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisindeki Hülya Çamoğlu Cevher rolü ile tanıdığı Burcu Biricik’in daha öncede hakkında hamile olduğuna dair haberler çıkmıştı. Güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda akşam yemeği yediği mekandan eşi Emre Yetkin ile birlikte ayrılırken hakkında çıkan hamilelik haberlerine de açıklık getirmişti.   Burcu Biricik Bebek Sahibi Olmak İstiyor!   Biricik hakkındaki hamilelik iddialarına, “Hamile değilim. Haberler asılsız arkadaşlar. Böyle bir güzel haberi size vermek isterdik ama henüz değil.” yanıtını vermişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Sezaryen Doğum Sonrası Kanama Neden Olur ve Ne Kadar Sürer?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu