Bebek Bezi Önerileri

Önlem Bebek Bezi Nedir, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Önlem Bebek Bezi

önlem bebek bezi, önlem bebek bezi 5 numara, önlem bebek bezi kullananlar, önlem bebek bezi kimin, önlem bebek bezi yorumları, önlem bebek bezi fiyatları, önlem bebek bezi reklamı, önlem bebek bezi hangi marketlerde var, onlem bebek bezi yorumları kadınlar kulübü, önlem bebek bezi deneme paketi, önlem bebek bezi kullananların yorumları, önlem bebek bezi kullanıcı yorumları, önlem bebek bezi doğal mı, önlem bebek bezi fiyatı, önlem bebek bezi satın al, önlem bebek bezi içeriği, 

Önlem Bebek Bezi Nedir

Önlem bebek bezi, Türkiye’de ilk ve tek bitkisel kökenli 5 botanik özden oluşmaktadır. Önlem bebek bezi bebeğinizin cildini korurken aynı zamanda bebeğinizin cildinde nemlendirme de sağlar. Önlem bebek bezi Türkiye’de bebek bezleri arasında Oeko-Tex sertifikalı tek bebek bezidir.

Önlem Botanika bebek bezi,

 • Bebeklerinizin hassas cildini hiçbir zararlı maddeye maruz kalmadan özenle korur,
 • Yumuşak ve ipeksi üst yüzeyi ile sıvıyı hızla emer ve sıvıyı bezin iç bölgesine eşit dağıtır,
 • Mikro emici tanecikleriyle sıvıyı hapseder,
 • Bebeğinizin cildinde uzun süre kuruluk sağlar.
 • Bebeğinizin cildinde pişik oluşumunu önler.

önlem bebek bezi, önlem bebek bezi 5 numara, önlem bebek bezi kullananlar, önlem bebek bezi kimin, önlem bebek bezi yorumları, önlem bebek bezi fiyatları, önlem bebek bezi reklamı, önlem bebek bezi hangi marketlerde var, onlem bebek bezi yorumları kadınlar kulübü, önlem bebek bezi deneme paketi, önlem bebek bezi kullananların yorumları, önlem bebek bezi kullanıcı yorumları, önlem bebek bezi doğal mı, önlem bebek bezi fiyatı, önlem bebek bezi satın al,

Önlem Bebek Bezi İçeriği

Önlem bebek bezi tamamen doğal ürünler kullanılarak üretilmiştir. Önlem bebek bezi içeriğinde,

 • Papatya,
 • Aloe Vera,
 • İpek Proteini,
 • Zeytinyağı ve
 • E Vitamini bulunmaktadır.

Önlem Bebek Bezi Fiyatı

Önlem bebek bezi fiyatları,

 • Önlem 5 Numara bebek bezi Junior 24’lü 6 Paket 119 TL’dir.
 • Önlem 5 Numara bebek bezi Junior 24’lü 4 Paket 83 TL’dir.
 • Önlem 6 Numara bebek bezi Extra Large 20’li 6 Paket 119 TL’dir.

Önlem Bebek Bezi Kullanım Şekli

Alt değiştirme bezini serin ve bebeğinizi sırt üstü yatırın ve ayak bileklerinden tutup hafif yukarı kaldırarak altını açın ve ıslak pamukla güzelce temizleyin. Ardından temiz Önlem bebek bezini altına alın ve bantlarını çok sıkmadan bezleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yenidoğan Bebek Bezi Önerileri ve İpuçları

**Yeni doğan bebeklerin göbek kordonu henüz düşmemiş olabilir. Bu nedenle önlem bebek bezinin göbeğine gelen kısmını aşağıya doğru katlayarak göbeğinin tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Pamukları kirli bezinizin içine atın ve çöp kovasına atın. Bir kız bebeğiniz var ise altını önden arkaya doğru temizleyin. Böylece bakteri oluşumunu engelleyerek enfeksiyon riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Önlem Bebek Bezi Kullananların Yorumları

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Fiyat olarak piyasadaki diğer bebek bezlerine göre uygun olduğu için tercih etmiştim ama pişmanım. hem pişik yaptı hem de taşma yapıyor verdiğim paraya yazık günah ucuza kaçarken daha çok zarar ettik.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: 6 paket 4+ bebek bezi aldım. Daha ilk bezden ne kadar kalitesiz bir bez olduğunun farkına vardık. Bebeğin uykuları kaçtı. Islaklık bütün elbiselerine atıyor. Kalan paketleri iade etmek istiyorum. Ama ilgili yerlere ulaşamıyorum.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Uygun fiyata aldım ilk denemede memnunum bakalım

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Fiyatı diğerlerine nazaran uygun olabilir ama beden olarak sıkıntısı var alacak olanlar büyük tercih etsin onun yanında çok güzel bir kokusu var muhtemelen parfümlü ama Buda zaten bebekler için çok da sağlıklı değil.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Güzel beğendim, fazla parfüm kokusu var ana sızdırma yapmadı

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Her anlamda aşırı kaliteli buldum her zaman kullanmayı düşünüyorum

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Sızdırma, pişik sorunu yaşamadım.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Hareketli çocuklarda taşma yapıyor. Denemek için almıştım. Pek memnun kalmadım. bir daha da almayı düşünmüyorum.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Bez fotoğrafta da görüldüğü gibi yan bantlar elinizde kalıyor reklamlarına ve biraz da uygun fiyatına aldanarak aldığım önlem bez tam bir fiyasko. Bir daha kesinlikle kullanmayacağım reklam yüzünün de bir anne olması tanınır bir kişi olması da yanıltmadı değil beni. Bir an önce kendilerini yenilemeleri gerekiyor bence.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yenidoğan Bebek Bezi Önerileri ve İpuçları

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: 1 hafta önce marketten yeni çıkan Önlem bezini denemek için aldık indirimde olduğu için 2 paket aldık aldığıma bin pişman oldum. Yan bantları bezlerken elimde kalıyor resmen kağıt hiç kalitesi yok. Bir daha almayacağım bir ürün oldu.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: 5 paket 6 no Önlem Bez aldım ve 2 saati geçince aşırı derecede sızdırma yapıyor. Her gün kıyafet değiştirmek zorunda kalıyorum.

Önlem bebek bezi kullanıcı yorumu: Merhaba bez üzerinde yazan kilo ile aynı değil bir hevesle aldım +4 numara bebeğim dokuz kilo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu