Bebek ve Çocuk

Megastar Tarkan’ın Babalık Provası!

Megastar Tarkan'ın Babalık Provası!

Megastar Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte geçtiğimiz akşam yakın arkadaşının evine misafir oldu. Gece boyunca ev sahibinin çocuklarıyla ilgilenen Tarkan, adeta babalık provası yaptı!

Nisan 2016’da Pınar Dilek ile evlenen Megastar Tarkan, geçtiğimiz akşam adeta babalık provası yaptı! Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği çocuk haberini bir türlü vermeyen 45 yaşındaki sanatçı, geçtiğimiz akşam eşi ile birlikte bir arkadaşının evine misafir oldu. Gece boyunca arkadaşının çocuklarını kucağından indirmeyen Tarkan, ileride ne kadar ilgili bir baba olacağını da kanıtladı!

Tarkan’dan Babalık Provası!

Nisan 2016’da Pınar Dilek ile hayatını birleştiren Tarkan, önceki gün adeta babalık provası yaptı! Eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte, Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın kızı Zeynep Aydınlar Eröğüt ve eşi Mustafa Eröğüt’ün evine misafir olan Tarkan, bütün gece ev sahibinin çocukları Elif ve Memduh Ali ile ilgilendi. O anların fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaşan Zeynep Aydınlar Eröğüt’ün fotoğraflarının altı ise Tarkan hayranlarının yorumlarıyla doldu. Bir an önce Tarkan’ın çocuk sahibi olmasını isteyen hayranları, fotoğrafın altına ‘Babalık sana çok yakışacak.’ gibi yorumlar yazdı.

Megastar Tarkan'ın Babalık Provası!

Eşi Pınar Tevetoğlu’nun hamile olduğuna dair haberler sürekli medyada yer alsa da Tarkan her defasında çıkan haberleri yalanlıyor. En son yaz aylarının sonunda, Formula 1 Azerbaycan Grandprix’inin açılış konseri sonrasında iddialara yanıt veren Tarkan, muhabirlerin ‘Pınar hanım hamile mi?’ sorularına, ‘Pınar hamile değil. Çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz fakat şu an çin öyle bir durum söz konusu değil. Olduğunda söyleriz.’ şeklinde cevap vermişti.

Pınar Dilek Tüp Bebek Tedavisi mi Görüyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğiniz Hangi Ayında Ne Yemeli? İşte Ay Ay Bebeklerde Beslenme

Tarkan’ın eşi Pınar Dilek’in Almanya’da tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilmişti. Çiftin bu yüzden sık sık Almanya’ya gittiği öne sürülsü de daha sonra Tarkan iddiaların ‘asılsız’ olduğunu söylemişti.

Yılbaşı Programı da Belli Oldu!

Megastar Tarkan’ın yılbaşı programı da belli oldu. Yılbaşında da çalışmaya devam edecek olan Tarkan, Kıbrıs’ta bir otelde konser verecek. Konser için alacağı ücret 1 milyon 300 bin TL olan Tarkan, 2018’e kârlı bir başlangıç yapacak. Megastar şu sıralar ise ’10’ albümünden ‘Beni Çok Sev’ adlı şarkısına çektiği klip ile konuşuluyor. Klipte eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte rol alan Tarkan, klipte eşini oynatarak hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetti.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu