Bebek ve Çocuk

Bülent Şakrak’tan Eşi Ceyda Düvenci’ye: ‘Senin Yerinde Olsam Doğurmazdım’

Bülent Şakrak'tan Eşi Ceyda Düvenci'ye: 'Senin Yerinde Olsam Doğurmazdım'

‘Art Niyet’ adlı programın sunuculuğunu yapan Bülent Şakrak, bu haftaki yayınında eşi Ceyda Düvenci’yi ağırladı. Program esnasında ‘Ben senin yerinde olsam ikinci çocuğu yapmazdım’ diyerek ilginç bir çıkışa imza atan oyuncu, Ceyda Düvenci’yi de şaşırttı.

Geçtiğimiz kış aylarında Kaz Dağları’nda Bülent Şakrak ile nikâh masasına oturan Ceyda Düvenci hamile olduğunu da nikâhtan kısa bir süre sonra sevenleriyle paylaşmıştı. Doğumu için Amerika’yı tercih eden ünlü oyuncu, oğlu Okan Ali’yi sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı. Sosyal medyadan paylaştıkları aile fotoğraflarıyla herkesi kendilerine imrendiren çift, geçtiğimiz gün Bülent Şakrak’ın sunuculuğunu yaptığı ‘Art Niyet’ adlı programda ilginç anlar yaşadı.

‘Senin Yerinde Olsam İkinci Çocuğu Yapmazdım’

Son zamanlarda Youtube üzerinden hayranlarıyla buluşan ünlüler arasında Ceyda Düvenci’nin eşi Bülent Şakrak da katıldı. İnternetten yayın yapan bir kanalda ‘Art Niyet’ adlı bir program sunmaya başlayan Bülent Şakrak’ın ikinci programının konuğu ise eşi Ceyda Düvenci oldu. Sürpriz bir şekilde eşinin programına katılan Ceyda Düvenci, hamileliği ile ilgili yaptığı açıklamalarla da dikkat çekti. Tedirgin bir hamilelik süreci yaşadığını söyleyen başarılı oyuncu, bir itirafta bulunarak eşine dönüp ‘ Sana o dönemde çok çektirdim. Sen olmasaydın üstesinden gelemezdim.’ dedi. Bunun üzerine Bülent Şakrak ‘Açık konuşuyoruz madem, ben senin yerinde olsaydım ikinci çocuğu yapmazdım.’ diyerek ilginç bir çıkışa imza attı. Eşinin sözlerinden sonra bir süre sessiz kalan Ceyda Düvenci, sonra gülmeye başladı.

Bülent Şakrak'tan Eşi Ceyda Düvenci'ye: 'Senin Yerinde Olsam Doğurmazdım'

Hazırladığı Ajandalar Hazır!

Ceyda Düvenci, kızı Melisa’dan ilham alarak 2016 yılında ilk kez hazırladığı ve Meli Melek ismini verdiği ajanda çalışmalarını 2018’de de sürdürüyor. ‘Her hayat bir hikaye. En güzeli seninki olsun’ mottosu ile çalışmalarına başlayan ve gelirini Selebral Pars’lı çocuklara bağışlayan Ceyda Düvenci, ajandasında kendi olumlamalarına, sevdiği şiirlere ve bazı kitaplardan alıntılara yer veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte 1. Trimester Döneminde Beslenme

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu