Bebek ve Çocuk

Kardelen Ergin Bebeğine Kavuştu!

Kardelen Ergin Bebeğine Kavuştu!

İş adamı Erdal Acar ile geçtiğimiz sene evlenen Kardelen Ergin, önceki gün kızı Derin’e kavuştu!

2016 yazında, kendisinden 26 yaş küçük Kardelen Ergin ile nikâh masasına oturan Erdal Acar 4. kez baba oldu! 2016 yılının Ağustos ayında İzmir Çeşme’de sade bir nikâh töreni ile dünyaevine giren Kardelen Ergin ve Erdal Acar önceki gün bebeklerine kavuştu. Müjdeli haberi ise Erdal Erdinç Acar’ın eşi Hande Acar sosyal medya hesabından duyurdu.

Kardelen Ergin Doğum Yaptı!

Evlendikleri günden beri bebek sahibi olmak istediği bilinen Kardelen Ergin nihayet kızını kucağına aldı. Erdal Acar ile geçtiğimiz sene evlenen Kardelen Ergin ilk çocuğuna kavuştu. Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan Ergin, doğan kızına ‘Derin’ ismini verdi. Hande Acar, doğum haberini ‘Hoşgeldin ailemizin yeni üyesi, şansın, bahtın açık olsun.’ notu ile sosyal medya hesabından duyurdu. Kardelen Ergin ve kızı Derin’in sağlık durumlarının da gayet iyi olduğunu dile getiren Hande Acar, bir süre sonra paylaşımını sildi.

Kardelen Ergin Bebeğine Kavuştu!

Kardelen Ergin’in İlk, Erdal Acar’ın 4. Çocuğu

İşadamı Erdal Acar ilk evliliğini Aynil Acar ile yapmıştı ve bu evlilikten Yiğitcan adında bir oğlu olmuştu. Daha sonra Türkiye güzeli seçilen Emel Acar ile evlenen Erdal Acar, bu beraberlikten de Cansu ve Eremcan adında iki çocuk sahibi olmuştu. Şimdi ise kızı Derin’in doğumu ile birlikte 4. kez baba oldu! 26 yaşındaki Kardelen Ergin’in ise ilk çocuğu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hipotonik (Gevşek) Bebek Sendromu Nasıl Anlaşılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu