Bebek ve Çocuk

Azur Benan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Azur Benan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Pop müziği sanatçısı Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun bebekleri Azur Benan bu sefer de hastane çıkışında görüntülendi.

Geçtiğimiz gün babasının doğum günü vesilesi ile ilk kez fotoğrafı paylaşılan Azur Benan bebek kısa bir süre önce de hastane çıkışında objektiflere takıldı. Pop müziği sanatçısı Gülşen ile aranjör Ozan Çolakoğlu’nun bebekleri Azur Benan’ın megastar Tarkan’ın kucağında iken çekilen fotoğrafı medya dünyasında geniş yankı bulmuştu. Babasının 1 Nisan tarihinin doğum günü olması nedeniyle ilk fotoğrafı yayınlanan Azur Benan kontrol için gittiği hastaneden çıkarken basın mensuplarının objektifine takıldı. Bebeklerinin fotoğrafının çekildiğini fark eden ünlü çiftin bir anlık panik yaşayarak bebeğin görüntülerinin alınmaması içi yüzünü kapattıkları ve daha sonra otomobillerine binerek oradan uzaklaştıkları edinilen bilgiler arasında. Azur Benan bebek doğumundan bu yana hiç görüntülenememişti.        

Azur Benan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi

Azur Benan’ın ikinci görüntülenmesi bir hastanenin çıkışında oldu. Bebeklerini kontrol için gittikleri Hastanenin çıkışında basın mensupları ile karşılaşan çiftin bir an panik yaşadığı ve bebek arabasında bulunan oğullarının yüzünü kapatmaya çalıştıkları öğrenildi. Bu sırada ağlamaya başlayan Azur Benan’ı ünlü şarkıcının emzik vererek susturmaya çalıştığı edinilen bilgiler arasında. Daha sonra ünlü sanatçı Gülşen’in oğlunun fotoğrafını çekilmesini önlemek amacıyla hızlıca otomobile bindiği belirtildi. Gülşen’in bebeğinin basın tarafından fotoğraflarının çekilmesi ile ilgili olarak daha önce verdiği bir röportajda, “Yurt dışında ünlüler yüksek rakamlara bebeğinin fotoğrafını basına servis ediyor, siz yapar mısınız?” sorusu üzerine, “Yapmam. Oğlumu ticari kazanç sağlamak için kullanmam. Çocuğumu böyle şeylere alet etmem” yanıtın vermişti.   Azur Benan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!    

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Vulvar Varis: Neden Olur, Nasıl Geçer?

Onun Hiç Bir Anını Kaçırmak İstemiyorum

Doğumdan sonra basında çıkan iki dadı iddalarına yanıt veren Gülşen, “Uludağ’a gelirken eşim görüntülü aradı, oğlumu gördüm. Azur Benan’a biz bakıyoruz. Çocuğumu bir başkası için doğurmadım, başkası büyütsün istemiyorum. Annelik görevimi yerine getirmek istiyorum. Onun hiçbir anını kaçırmak istemiyorum. Yazıldığı gibi dadılarımız yok” şeklindeki sözleriyle iddiaları yalanlamıştı.   Azur Benan Bebek Hastane Çıkışında Görüntülendi!      

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu