Bebek ve Çocuk

İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

İkizler burcunda yeniay gerçekleşiyor! Gebelerimiz bu dönemde kendilerini daha hareketli ve enerjik hissedebilir. Fakat, parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir dönem.

İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

25 Mayıs saat 22:45’ te İkizler burcunun 04 derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor. Güneş ve Ay’ın her ay yalnızca bir kere bir burçta kavuşmasıyla gerçekleşen yeniay dönemi; enerjilerimizi tazelememiz ve harekete geçmemiz için bize fırsatlar verir. İkizler burcu yeniayı da bu burcu sembolize eden konuların önümüzdeki 15 gün boyunca ön planda olacağını gösteriyor. İkizler burcu; yolculukları, eğitimi, kardeşleri, iletişimi ve ticareti anlatır. Dolayısıyla bu alanlarda daha fazla hareket etmek isteyeceğiz. Fakat, yeniayla birlikte adım atmak isterken karşımıza bir çok engel çıkabilir. Özellikle ticari faaliyetler son dakikada engellenebilir ve para piyasalarında sert hareketler olabilir. Anlaşmaya veya uzlaşmaya vardığımız konularda beklentilerimiz karşılanmayabilir ya da işbirliklerimiz bozulabilir. Bu sebeple yeniayda atacağımız adımların yeteri kadar sağlam olduğuna dikkat etmeliyiz. Yoksa her an bir sıkıntıyla karşılaşabilir ve boşluğa düşebiliriz. Bu dönemde her duyduğumuza inanmamalı, doğruluğunu teyit etmeden herhangi bir girişimde bulunmamalıyız. İkizler yeniayında doğan çocuklar çok hareketli ve meraklı olurlar. Konuşmayı erkenden öğrenebilirler ve yabancı dile yatkın olduklarından bir çok dili kolaylıkla konuşabilirler. Kardeşleri olmasını isterler, herkese hemen uyum sağlarlar. Yalnız, çok çabuk sıkılıp vazgeçebilirler.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?OfTheSlide”>

KOÇ BURCU

Koç burcu gebelerimiz, bu aralar biraz fazla gergin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu gerginlik, çevrenizdekilerle diyaloğunuza etki edebilir ve istemeden dostlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Biraz daha sakin olmakta fayda var. Planladığınız seyahatte bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız ani bir telefon ile yolculuğunuzu son anda iptal edebilirsiniz. Kariyer hayatınızda daha iyi yerlere gelme düşüncesi, uzun süredir aklınızı meşgul ediyor olabilir. İş hayatınızdaki hırslı davranışlarınız, üstlerinizin gözünden kaçmayacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yumurta Dondurma İşleminde Buzlanma Riskine Dikkat
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?ss=”restOfTheSlide”>

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde kendinizi olduğunuzdan fazla enerjik hissedebilirsiniz. Bu enerjiyle kendinize yeni uğraşlar arayabilir ve hobiler edinebilirsiniz. Hatta bu yeni uğraşlar çevrenizdekiler tarafından fazlasıyla takdir görebilir ve bunu kazanç kapısı olarak düşünebilirsiniz. Yalnız, gebeyken kendinizi aşırı yormamaya dikkat etmelisiniz. Önümüzdeki günlerde sizi üzecek bir takım sorunlar yaşanabilir. Son dakikaya kadar olacak gözüyle baktığınız şey, sonuca ulaşmayabilir ve sizde hayal kırıklıkları yaratabilir. Bu konu çok fazla kafanızı meşgul etmesin, her şey olacağına varır.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, şu sıralar eşinizle olan iletişiminize biraz özen gösterseniz fena olmaz. Eşinize sarf ettiğiniz sözler, onun kalbini kırmış olabilir. Konuşarak tüm problemleri halledebileceğinize eminim. Yakında ailenize katılacak olan yavrunuzun heyecanı ve mutluluğu, aranızdaki buzların çözülmesine yardımcı olacaktır. Fakat bu aralar girdiğiniz ortamdaki insanlara dikkat edin. Söylediğiniz sözler, art niyetli kişilerce çarpıtılabilir ve sözlü tartışma yaşayabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışın.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?“” width=”250″ height=”375″ />

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, yaz aylarının gelmesiyle birlikte gebelik süreci sizi biraz zorlayabilir. Sağlığınıza bu aralar her zamankinden fazla özen gösterin ve doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Bu aralar ev işlerine ara verseniz fena olmaz. Çünkü ufak tefek ev kazası yaşayabilirsiniz. Ev konusunda ailenizden ve dostlarınızdan yardım almanız sizin için daha iyi olacaktır. Kardeşinizin başı sıkışabilir ve sizden bir konuda yardım isteyebilir. Bu dönemde bolca kardeşinizle vakit geçirebilirsiniz. Artık doğum iznine ayrılma zamanınızın geldiğini düşünebilirsiniz. İş arkadaşlarınız sizi izne gönderirken mutlu olmanız için ufak sürprizler hazırlayabilir.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?“” width=”250″ height=”375″ />

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde doğum uzmanınızla olan randevularınızı ertelemeyin derim. Ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Erken doğum riski söz konusu olabilir. Fakat sizin güçlü olmanız, süreci kolay atlatmanızı sağlayacaktır. Büyük çocuklarınızla ilgili önemli kararlar alacağınız bir durum yaşanabilir. Bu önemli kararlar çocukların eğitimleriyle ilgili olabilir. İlgilenmeniz gereken bir sürü konuyla karşı karşıya kalabilirsiniz ve sürekli hareketli olacağınız bir dönem geçirebilirsiniz. Fakat bu süreçte kendinizi yormamanızı ve biraz dinlenmenizi öneririm.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğum Öncesi Yapabileceğiniz En Kolay Egzersiz Planı
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde sosyal hayatta fazla aktif olabilirsiniz. Hatta bebeğiniz için ‘hoşgeldin partisi’ organize etmeyi düşünebilirsiniz. Partinin tüm detayları ile özel olarak ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız bu kadar canlıyken iş yerinde bazı sorunlar gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda ufak krizler yaşayabilirsiniz. Kendinizi yıpratmamalısınız ve bebeğinize odaklanmalısınız. Tartışmaları alevlendirecek konuşmalardan kaçınmalısınız. Aile büyüklerinizin size ihtiyacı olacağı günler olabilir. Onların sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, kardeşiniz bir sağlık problemi yaşayabilir. Bu durum karşısında duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Eşiniz bu süreçte sizinle özel olarak ilgilenebilir, mutlu olmanız için sürprizler yapabilir. Yakın bir dostunuza verdiğiniz bir söz varsa şayet, bu sözden vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Siz her ne kadar sözünüzü tutmak isteseniz de bu durumu engelleyecek gelişmeler yaşanabilir.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, kendinizi çok hassas ve kırılgan hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Gebeliğin de verdiği etkilerle kendinizi her zamankinden fazla duygusal hissedebilirsiniz. Ani tepkiler verebilir ve istemeden dostlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Kontrolcü olmamaya çalışın ve olan biteni akışına bırakın. Bu, hem siz hem de bebeğiniz için daha iyi olur. Önümüzdeki günlerde maddi konulardaki kararlarınıza dikkat etmelisiniz. Ticari konularda zarar görebilirsiniz.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, her şeyle ilgilenmeye çalışmak, gebe halinizle bu kadar hareketli bir yaşam sürmek sizce de biraz yorucu ve riskli değil mi? Sorumluluklarınızı biraz da eşinizle paylaşmalısınız. Karşılıklı konuşarak evdeki işleri görev dağılımı yapabilirsiniz. Baba adayı yay burçlarımız da bu süreçte eşlerine gereken özeni göstermeli. Eşinin ani iniş çıkışlarına anlayışla yaklaşmalı ve bu dönemde eşini her konuda desteklemeli.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, iş hayatınızda kendinizi bu kadar fazla yormamalısınız. Aksi takdirde sağlığınızla alakalı sorunlar meydana gelebilir. Kariyerinizde hırslı olmanız daha fazla enerji tüketmenize ve dolayısıyla daha fazla yorulmanıza sebep olabilir. Dinlenmeye de ihtiyacınız var, unutmayın. Kadın doğum uzmanınızdan memnunn değilseniz doktorunuzu değiştirmeyi düşünebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelik Hakkında 'Yok Artık' Dedirtecek Enteresan Bilgiler
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, bu aralar her zamankinden fazla sağlığınızla ilgilenmeli ve kendinize dikkat etmelisiniz. Erken doğum riskiniz olabilir fakat endişelenmeyin. Sizin güçlü olmanız ve doktorunuzun profesyonelliği, tüm sorunlarından üstesinden gelmenizi sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde etrafınızdaki insanlara dikkat etmelisiniz. Girdiğiniz yeni bir ortamda gerginlikler yaşayabilirsiniz ve çevrenizdekilerle aranızın açılması söz konusu olabilir.
İkizler Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor! Gebeler Bu Durumdan Nasıl Etkilenecek?

BALIK BURCU

Sevgili balık gebelerimiz, ailenize katılacak olan yavrunuz için evde çeşitli tadilatlar yaptırmayı düşünebilirsiniz. Odasını yavaş yavaş hazırlamak ve bebeğinizin güvenliği için bazı eşyaları daha güvenli hale getirmek isteyebilirsiniz. Fakat bu süreçte bazı sakarlıklar yaşanabilir, dikkatli olun. Önümüzdeki günlerde aile büyüklerinizden biri, düşüncelerini sizinle payaşabilir. Bu düşünceler, sizin düşüncelerinizle çakışabilir ve aranızda gerginlik yaşanabilir. Yalnız bu gerginlik sürecini kısa süre içerisinde atlatacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu