Bebek ve Çocuk

Pelin Karahan Eyüp Can’ın Yüzünü Gösterdi!

Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan Pelin Karahan oğlu Eyüp Can’ın fotoğrafını sosyal medya hesabından ilk defa takipcileriyle paylaştı.

Pelin Karahan oğlu Eyüp Can’ın doğumundan sonra ilk defa fotoğrafını paylaştı. Sevilen oyuncu geçtiğimiz ay kucağına aldığı ve eşi Bedri Güntay’ın babası rahmetli olan kayınpederinin ismini verdiği ikinci oğlu Eyüp Can’ın yüzünü ilk defa takipçilerine gösterdi! Karahan’ın büyük oğlu Ali Demir Güntay ve küçük oğlu Eyüp Can Güntay ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan yayınlamasının ardından yaklaşık olarak 180 binin üzerinde beğeni aldı.

Pelin Karahan Oğlu Eyüp Can’ın İlk Fotoğrafını  Paylaştı

Geçtiğimiz ay ikinci kez anneliği tadan oyuncu Pekin Karahan ilk oğlu Ali Demir ve yeni doğum yaptığı oğlu Eyüp Can ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.   Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!  

“En Güzel Anneler Günüm”

Anneler gününe özel paylaşılan fotoğrafa güzel oyuncu “En güzel anneler günüm…tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun” dedi.   Pelin Karahan Eyüp Can'ın Yüzünü Gösterdi!     Pelin Karahan Hamilelik Kilolarını Henüz Kurtulamadı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Kilo Aldıran Bebek Muhallebisi Tarifi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu