Bebek ve Çocuk

Ceyda Düvenci Amerika Yolcusu

Ceyda Düvenci Amerika Yolcusu

Ceyda Düvenci Amerika yolcusu! Doğum için yola çıkan ünlü çiftin 3 ay Amerika’da kalacağı öğrenildi.

  Ceyda Düvenci Amerika yolunu tuttu! Aralık 2015’te Bülent Şakrak ile evlenen Ceyda Düvenci, şu anda 7 aylık gebe. Doğumu Amerika’da yapacağını ifade eden Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde bu isteği için ailesi ile birlikte Amerika’ya uçtu. Ünlü çift, sadece doğum için değil, büyük kızlarının tedavisi için de Amerika’yı tercih ettiklerini belirtmişti.  

Ceyda Düvenci Amerika Yolcusu

  Ceyda Düvenci Amerika Yolcusu Amerika’ya gidecekleri öğrenilen çift hakkında, oraya yerleşecekleri iddiaları ortalıkta yayılmıştı. Bu iddiaları reddeden çift, Amerika’ya yerleşmek için değil, doğum ve büyük kızlarının tedavisi için gideceklerini açıklamıştı. 7 aylık hamile olan Ceyda Düvenci, kızı ve Bülent Şakrak’ın 3 ay Amerika’da kalacağı öğrenildi.

Bülent Şakrak’tan Havaalanında Eşine Övgü Dolu Sözler

  Ceyda Düvenci Amerika Yolcusu Amerika’ya gitmek için havaalanında olan oyuncular, magazin muhabirleriyle karşılaştı. Bülent Şakrak’ın, eşi Ceyda Düvenci’ye düşkünlüğü ise dikkat çeken detaylardan biri oldu. Bülent Şakrak, ‘İnşallah tedavimiz iyi geçecek. Biricik aşkımın doğumu orada olacak, şu an için her şey çok iyi gidiyor. Baksanıza hamilelik ne kadar da yakışmış benim her şeyime.’ diyerek Ceyda Düvenci’ye tatlı sözler söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Tanem Sivar'dan Hamile Olan Kadınlara 3Y Önerisi: Yoga, Yüzme ve Yürüme

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu