Bebek ve Çocuk

Gökçe Akyıldız’ın Karnı İyice Belirginleşti!

Gökçe Akyıldız'ın Karnı İyice Belirginleşti!

Hamileliğinin 6. ayına giren başarılı oyuncu Gökçe Akyıldız, önceki günlerde Murat Yıldırım’ın sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı yarışmaya katıldı.

Fatih Harbiye dizisi ile tanınan, şu sıralar ise Kırgın Çiçekler adlı dizide canlandırdığı ‘Songül’ karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Gökçe Akyıldız hamile olduğunu Kasım ayında sevenleriyle paylaşmıştı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Mustafa Özyurt ile evlenen oyuncu, önceki gün Murat Yıldırım’ın sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı yarışmada, rol arkadaşı Arif Diren ile birlikte yarıştı. Yarışma için bol bir kıyafet tercih eden ünlü oyuncu, yine de belirginleşen karnının görülmesine engel olamadı.

Güncellendi (16.03.2018)

Gökçe Akyıldız bu sabah doğum yaptı! Haberin detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Gökçe Akyıldız’ın Bebeği Göründü!

Geçtiğimiz günlerde Murat Yıldırım’ın sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı yarışmaya katılan Gökçe Akyıldız’ın bebeği nihayet göründü! Yılbaşına özel çekilen program için bol bir kıyafet seçen Gökçe Akyıldız, aynı dizide rol alan oyuncu arkadaşı Arif Diren ile birlikte yarıştı. 9. soruya kadar gelen Gökçe Akyıldız ve Arif Diren, yarışmadan 30.000 TL alarak ayrıldılar.

Gökçe Akyıldız'ın Karnı İyice Belirginleşti!

Dizinin Senaryosu Değiştirildi

Gökçe Akyıldız’ın, hamile olduğunu öğrendikten sonra dizinin yapımcısına diziden ayrılmayı teklif ettiği öğrenildi. Ancak bunun yerine, ünlü oyuncu için dizinin senayosunda değişikliğe gidildi ve ünlü oyuncunun canlandırdığı Songül karakteri için hamile sahneleri yazıldı. Çekilen sahnelerde ise Gökçe Akyıldız’ın daha çok yüzüne odaklanıldı.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
10 Maddede Fedakâr Annelerimizin Bebekten Önceki ve Sonraki Hayatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu