Bebek ve Çocuk

Özcan Deniz’in Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Özcan Deniz'in Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Kısa bir süre sonra oğluna kavuşacak olan Özcan Deniz’in bebeğine vereceği isim belli oldu.

Eylül ayının sonlarında baba olacağını açıklayan Özcan Deniz, yaklaşık 1 ay sonra bebeğine kavuşacak! Bir oğlu olacağını daha önce belirten oyuncu, önceki gün bebeğine vereceği ismi de açıkladı.

Özcan Deniz’in Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in baba olacağı haberleri, geçtiğimiz Eylül ayında magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kısa bir süre sonra hakkında çıkan iddiaları doğrulayan oyuncu, sevgilisi Feyza Aktan’ın hamile olduğunu açıklamıştı. Çevresine sürekli kız çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Özcan Deniz, ufak bir sürprizle karşılaşmış ve erkek bebek babası olacağını öğrenmişti. Önceki gün bir AVM’de görüntülenen oyuncu, oğluna vereceği isim hakkında da açıklama yaptı.

Özcan Deniz'in Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Feyza Aktan Doğum İçin Gün Sayıyor

Tek başına alışveriş yaparken görüntülenen oyuncu, bebeğinin ihtiyaçlarını çok önce tamamladığını söylerken, ‘Doğuma az bir zaman kaldı. Biraz alıveriş yapmaya geldim. Bebek alışverişi değil ama. Oğlumun her şeyi tamam.’ şeklinde konuştu. Muhabirlerin soruları üzerine bebeğine vereceği isim konusunda da açıklama yapan Özcan Deniz: ‘İki tane isim kavgamız var. Birinden biri olacak. Ama tuğla gibi bir isim olmayacak, ikisi de çok şık.’ şeklinde konuştu. HT Magazin’de yer alan habere göre; çift oğullarının adını Kuzey koyacak.

Özcan Deniz'in Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Evlendiler

Öte yandan, çiftin ne zaman evleneceği konuşulurken Özcan Deniz bir sürpriz yaptı ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sevgilisi Feyza Aktan ile nikâh masasına oturdu. Nikâh, Özcan Deniz’in Zekeriyaköy’deki villasında gerçekleşti. Yalnızca 15 kişinin katıldığı törende çiftin şahitleri ise aile dostları oldu. Feyza Aktan’ın gelinlik yerine sade bir elbise giydiği öğrenildi. Haziran ayında düğün yapmayı planlayan çift, düğünden sonra oğulları Kuzey ile birlikte balayına çıkacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğin Gelişimini Destekleyen ve Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Almasına Yardımcı Olan Besinler

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu