Bebek ve Çocuk

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!

Gökçe Akyıldız doğum yaptı! Bu sabah bebeğini kucağına alan oyuncu, müjdeli haberi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı.

Gökçe Akyıldız doğum yaptı! (16.03.2018) Hastanede çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından ‘hoşgeldin oğlum’ notu ile paylaşan Gökçe Akyıldız ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Gökçe Akyıldız Doğum Yaptı!

Kırgın Çiçekler adlı dizide canlandırdığı Songül karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gökçe Akyıldız doğum yaptı! Oğlunu bu sabah (16.03.2018) Altunizade’deki özel bir hastanede kucağına alan oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sağlıklı bir şekilde oğluna kavuşan Gökçe Akyıldız, hayırlı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Hastanede çekilmiş fotoğrafını ‘Hoşgeldin Oğlum’ notu ile paylaşan Gökçe Akyıldız’a tebrik mesajları gelmeye devam ediyor.

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!

Gökçe Akyıldız Anne Oldu!

Geçtiğimiz yaz sevgilisi Mustafa Özyurt ile evlenen Gökçe Akyıldız hamile olduğunu Kasım ayında açıklamıştı. Gebeliğinin başından beri bebeği hakkında basına hiçbir açıklama yapmayan ünlü oyuncunun, yalnızca erkek bebek sahibi olduğu biliniyor. Bebeğinin isminin ne olduğu ise henüz öğrenilemedi.

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!

Geçtiğimiz Ay Diziden Ayrılmıştı

Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez, oynadığı dizinin yapımcısına diziden ayrılabileceğini teklif eden Gökçe Akyıldız, sette alınan kararla hayranlarını sevindirmişti. Diziden ayrılmasına gerek olmadığını belirten yapımcılar, zaten senaryo gereği evli olan Gökçe Akyıldız’a hamile sahneleri yazdırmıştı. Geçtiğimiz aya kadar dizide rol alan oyuncu, hamileliğinin son ayında sete veda etti. Diziye tekrar dönüp dönmeyeceği bilinmeyen oyuncunun, çevresine oğlunu kendi büyütmek istediğini söylediği konuşuluyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu