Bebek ve Çocuk

Buse Terim Hamileliğinin 6. Ayını Geride Bırakmak Üzere!

Buse Terim Hamileliğinin 6. Ayını Geride Bırakmak Üzere!

Hamileliğinin 6. ayını geride bırakmak üzere olan Buse Terim, bu haberi sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.

2014’te Volkan Bahçekapılı ile evlenen Buse Terim, ilk çocuğu Nil’i 2016’da kucağına almıştı. İkinci bebeğine hamile olduğunu ise geçtiğimiz Eylül ayında duyuran Buse Terim, hamileliğinin 6. ayını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile duyurdu. ‘Merhaba 23. hafta’ notu ile paylaştığı fotoğrafta, gebeliğinin 6. ayında olduğunu duyuran Terim’in karnı epey belirginleşmiş görünüyordu.

Hamileliğinin 6. Ayını Böyle Duyurdu!

Geçtiğimiz Ekim ayında kızı Nil’in birinci yaşını kutlayan Buse Terim, Nil için düzenledikleri organizasyonda ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurmuştu. Hatta bebeğinin ismi ve cinsiyetini de o gün açıklayan Buse Terim, ikinci bebeğinin de kız, isminin ise Naz olacağını söylemişti. Hamileliğinde 6 ayı geride bırakmak üzere olan Buse Terim, ‘Merhaba 23. hafta’ notu ile bir fotoğraf paylaştı. İkinci hamileliğinde ilk kez karnı belirginken fotoğraf paylaşan Terim’in fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Buse Terim Hamileliğinin 6. Ayını Geride Bırakmak Üzere!

Ailenin Daha da Kalabalıklaşacağının Sinyali Verdi

Beklemediği bir anda ikinci bebeğine hamile kaldığını söyleyen Buse Terim, ikinci çocuğun biraz erken olduğunu itiraf etmişti. Ama her zaman kalabalık bir ailesinin olmasını hayal ettiğini açıklayan Buse Terim, böylece üçüncü çocuğun sinyalini de şimdiden vermiş oldu. Ablası Merve Terim’in ise Ahmet Baran Çetin ile olan evliliğinden, 6.5 aylıkken doğan Yaman adında bir erkek çocuğu bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Palmar Eritem Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu