Bebek ve Çocuk

Bebek Sorusuna Burak Özçivit’ten İlginç Tepki!

Bebek Sorusuna Burak Özçivit'ten İlginç Tepki!

Türkiye’nin en gözde çifti Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki akşam bir tiyatro oyunundan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift, bebek ile ilgili soruları yine geçiştirdi.

Türkiye’nin gözde çifti Burak Özçivit ve Fahriye Evcen önceki akşam Zorlu PSM’de görüntülendi. Bir tiyatro oyunundan çıkan ikili, ayaküstü magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Annesinin çocuk yapmaları konusunda baskı yaptığı bilinen Burak Özçivit, bebek sorularına ilginç bir tepki verdi. Eşi Fahriye Evcen ise sorular karşısında yalnızca gülmekle yetindi.

Burak Özçivit Bebek Sorularını Geçiştirdi

Önceki akşam bir tiyatro oyunundan çıkarken görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, ayaküstü magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Konu bebeğe gelince Burak Özçivit ‘Hava soğuk iyi akşamlar arkadaşlar’ diyerek konuyu kapatırken, Fahriye Evcen yalnızca gülümsemekle yetindi. ‘ Böyle bir düşünceniz var mı?’ diyerek sorularını yineleyen muhabirlere gülümseyen 31 yaşındaki Fahriye Evcen’in anne olmak için sabırsızlandığı iddia ediliyor. Haziran ayında Burak Özçivit ile nikâh masasına oturan Fahriye Evcen’in, evlilikten sonra gelen onlarca dizi ve film projesini bir an önce anne olmak istediği için geri çevirdiği söyleniyor.

Aileden Baskı Görüyorlar!

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; 6 aylık evli olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, ailelerinden çocuk yapmaları konusunda baskı görüyor! Özellikle Burak Özçivit’in annesi Ceyhan Özçivit’in, gelini Fahriye Evcen’i sık sık uyardığı ve bebek konusunda elini çabuk tutması gerektiğini söylediği öne sürülüyor. Aynı şekilde, Fahriye Evcen’in Almanya’da yaşayan ailesi de torun sahibi olmak istediğini çifte bildirmiş.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Mikroftalmi Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu