Bebek ve Çocuk

Bergüzar Korel’den PCR Testli Baby Shower Partisi! Ünlüler Akın Etti

Bergüzar Korel’den PCR Testli Baby Shower Partisi! Ünlüler Akın Etti

Üçüncü çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel, doğuma sayılı günler kala Baby Shower partisi düzenledi.

Üçüncü çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel, doğuma sayılı günler kala Baby Shower partisi düzenledi. Pandemi sebebiyle misafirlerinden PCR testi isteyen ünlü oyuncunun davetine ünlüler akın etti. Konuklarını beyaz bir elbiseyle karşılayan Korel, o gün arkadaşlarıyla verdiği pozları da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmâl etmedi.

Bergüzar Korel’in Baby Shower Partisine Ünlüler Akın Etti!

2009 yılında Halit Ergenç ile hayatını birleştiren Bergüzar Korel, ilk çocuğu Ali’yi 2010 senesinde kucağına almıştı. Uzun bir aradan sonra Han adını verdiği ikinci oğlunu geçtiğimiz sene dünyaya getiren ünlü oyuncu, şimdilerde üçüncü çocuğuna kavuşmak için gün sayıyor. Bu kez kız bebek annesi olmaya hazırlanan Korel, doğuma sayılı günler kala Baby Shower partisi düzenledi. O anlara ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, giydiği beyaz elbise ile göz kamaştırdı.

Tüm Misafirler PCR Testi Yaptırdı

Kısa bir süre sonra üçüncü çocuğunu doğuracak olan Bergüzar Korel, doğum öncesi Baby Shower partisi düzenledi. Davete Esra Erol, Sema Ergenç ve İrem Kahyaoğlu gibi ünlü isimler akın etti. Beyaz bir elbise tercih eden ünlü oyuncu, arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından  yayınlamayı ihmâl etmedi. Partiden sonra bir de açıklama videosu yayınlayan Korel, uzun süredir görüşemediği arkadaşlarıyla Baby Shower partisinde kucaklaştığını söyledi. Davetlilerin hepsinin koronavirüs aşısı olduğunu söyleyen oyuncu, parti öncesi herkesin PCR testi yaptırdığını belirtti.

Bergüzar Korel’den PCR Testli Baby Shower Partisi! Ünlüler Akın Etti

Kızlarına Verecekleri İsmi Açıkladılar

Kısa bir süre sonra bebeğini kucağına alacak olan Bergüzar Korel, Bodrum tatili sırasında kendisini görüntüleyen magazincilere ayaküstü açıklamalar yapmıştı. O esnada kızına vereceği ismi de açıklayan oyuncu, Leyla isminde karar kıldıklarını söyleyerek şu açıklamayı yapmıştı: “Kendimi bildim bileli Leyla ismini çok seviyorum. Hep hayalimde kızıma Leyla ismini vermek vardı. Allah nasip etti çok mutluyuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğurganlığı Artıran Yiyecekler ve Vitaminler

Peki, Leyla ne demek? Leyla isminin birçok anlamı bulunuyor. Bunlardan ilki çok karanlık gecedir. Ayrıca aşık olunan kadın, simsiyah saçlara sahip kadın ve Arabi aylarının son gecesi gibi farklı anlamları da mevcut.

Diğer güncel haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu