Bebek ve Çocuk

Yasemin Özilhan’dan Üzen Haber

Yasemin Özilhan’dan Üzen Haber

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu öğrenilen Yasemin Özilhan’dan, sevenlerini üzen bir haber geldi.

İş insanı İzzet Özilhan ile mutlu bir evlilik sürdüren Yasemin Özilhan’ın geçtiğimiz günlerde üçüncü kez hamile olduğu öğrenilmişti. Hamileliğinin 2. ayında olan Özilhan’dan önceki gün sevenlerini üzen bir haber geldi. Aniden rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan eski oyuncunun bebeğini kaybettiği öğrenildi.

Yasemin Özilhan’dan Üzen Haber

Doktorlar adlı dizide hayat verdiği Ela karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Yasemin Ergene, 2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan ile hayatını birleştirmişti. Evlendikten sonra oyunculuk kariyerine son veren ve kameralardan uzak bir yaşam sürdüren Yasemin, ilk kızı Emine’yi 2012 yılında kucağına aldı. Bir sene sonra ikinci kızı Ela’ya kavuşan ünlü oyuncunun, geçtiğimiz haftalarda yeniden hamile olduğu öğrenilmişti.

8 Haftalık Hamileydi

İki kız annesi olan Yasemin Özilhan’ın geçtiğimiz hafta yeniden hamile olduğu öğrenilmişti. Hamileliğinin 8. haftasını geride bırakan Özilhan’dan, önceki gün sevenlerini üzen bir haber geldi. Aniden rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Özilhan’ın bebeğini kaybettiği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Braxton Hicks Sancıları Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu