Bebek ve Çocuk

Özge Özder’den Müjdeli Haber!

Özge Özder'den Müjdeli Haber!

Sadakatsiz adlı dizi ile yeniden ekranlara dönen Özge Özder hamile olduğunu açıkladı!

Sadakatsiz adlı dizi ile yeniden ekranlara dönen Özge Özder hamile olduğunu açıkladı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran 42 yaşındaki oyuncu, bebeğinin cinsiyetini de hayranlarıyla paylaşmayı ihmâl etmedi.

Özge Özder Hamile Olduğunu Açıkladı!

Dudaktan Kalbe, Umutsuz Ev Kadınları ve Mucize Doktor gibi başarılı dizilerde rol alan ve son olarak Sadakatsiz adlı dizide Derya karakterine hayat veren Özge Özder, şarkıcı Sinan Güleryüz ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Geçtiğimiz yıl çocuk düşünmediklerini açıklayan çift, şimdilerde anne baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Çektiği bir video ile hamile olduğunu duyuran Özge Özder, arkadaşlarına hamileliğini açıkladığı anları da videoya alarak sosyal medya hesabından paylaştı. Bebek beklediğini söylediği yakın arkadaşı Aslı Tandoğan ise aldığı müjdeli haber karşısında gözyaşlarına hâkim olamadı.

Kız Bebek Bekliyor

Hamile ünlüler kervanına oyuncu Özge Özder de katıldı. Şu sıralar Sadakatsiz adlı dizide rol alan oyuncu 5 aylık hamile olduğunu açıkladı. Youtube kanalına yüklediği video ile hamileliğini duyuran Özge Özder, bebeğinin cinsiyetini de sevenleriyle paylaştı. Bir kız bebek annesi olmaya hazırlanan oyuncu, Instagram hesabından duygulu bir mesaj yayınladı. İşte Özder’in o paylaşımı…

Özge Özder'den Müjdeli Haber!
“Bazen ne diyeceğini bilemiyor insan, kelimeler yetersiz kalıyor. Bizden bir bebek haberi almak hep en güzel dilekleriniz hatta istekleriniz içindeydi. Bizi sevenler olarak hep ‘çoğalın’ dediniz. Biz aslında hep çoktuk, hatta taştık kendi içimizde ama şimdi kısmetse daha da çoğalıyoruz. Sizlerin de duası, enerjisi ve sevgisi eşliğinde geldi kızımızın müjdeli haberi. İnanıyorum ki bu zor döneme denk gelen yolculuğumuz, kara kalplere inat yine iyi kalp ve dileklerinizin enerjisi ile kuşanıp en güzel şekilde tamamına erecek. Dilerim ki bu zor günlerde yüce yaradan hepimizi ve taşıdığım bu küçük canı koruyup kollayacak, sağlıkla gözlerini açacak dünyaya…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamileyken Hamileliğe Alerjisi Olduğunu Öğrendi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu