Bebek ve Çocuk

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Geçtiğimiz hafta hamile olduğunu açıklayan Merve Özbey, bebeğinin cinsiyetini de sevenleriyle paylaştı.

Geçtiğimiz hafta hamile olduğunu açıklayan Merve Özbey, bebeğinin cinsiyetini de sevenleriyle paylaştı. Hamileliğinin 4. ayına giren ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından bir kız bebek annesi olacağını duyurdu.

Merve Özbey’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Demet Akalın, Ebru Gündeş ve Bengü gibi isimlere vokalistlik yaptıktan sonra solo albüm çıkartarak adını milyonlarca kişiye duyuran Merve Özbey, uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Kenan Koçak ile Şubat ayında mutlu bir yuva kurmuştu. 650 kişinin katıldığı büyük bir organizasyonla dünya evine giren çift, geçtiğimiz haftalarda bebek beklediklerini açıklamıştı. Güzel haberi sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaşan Merve Özbey, şimdi de Instagram hesabından bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

Kızı Olacak

İlk kez annelik duygusunu tatmaya hazırlanan Merve Özbey, hamileliğinin 4. ayına girdi. Son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini öğrenen ünlü şarkıcı, sevincini sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmâl etmedi. Bir kız bebek bekleyen Özbey, duygularını şu cümlelerle ifade etti; “Gel bakalım güzel kızım… Ailene, dünyaya, vatanına güzellikler ve hayırlar getir. Çok şükür…”

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

4 Çocuk Annesi Olmak İstiyor

Geçtiğimiz aylarda yakın arkadaşı Aşkım Kapışmak’ın Instagram canlı yayınına katılan Merve Özbey, özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapmaktan kaçınmamıştı. Kardeşi olmadığını ve bunun eksikliğini hissettiğini söyleyen Özbey, bu yüzden en az 4 çocuk sahibi olmayı hayal ettiğini söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Pişiği Önlemek İçin Her Annenin Bilmesi Gereken 5 Altın Kural!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu