Bebek ve Çocuk

Volkan ve Zeynep Demirel’in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Volkan ve Zeynep Demirel'in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Volkan Zeynep Demirel çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin bebeklerin cinsiyeti belli oldu. Fenerbahçe’nin ünlü kalecisi Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel geçtiğimiz aylarda ikinci bebeklerinin olacağı açıklamasında bulunmuşlardı. Ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyetinin ne olduğu merak konusu olurken, Zeynep Demirel hamilelik haberinde olduğu gibi bebeğinin cinsiyetini de kendisine ait youtube kanalından eğlenceli bir video ile duyurdu.

Volkan ve Zeynep Demirel’in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu

İkinci kez baba olacak olan Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Belçika eski güzeli eşi Zeynep Demirel ile Yade isminde bir kız çocuğuna sahip olan Volkan Demirel, ikinci bebeğinin cinsiyetini kısa bir süre önce öğrendi.   Volkan ve Zeynep Demirel'in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!  

Zeynep Demirel Youtube Kanalından Açıkladı

Şu sıralar ikinci defa anne baba olmanın mutluluğunu yaşayan Volkan Zeynep Demirel’in  2. bebeğinin cinsiyeti herkes tarafından merak ediliyordu. Zepnep Demirel, sevenlerinin merakına youtube kanalından yapmış olduğu açıklama ile son verdi. Demirel, tıpkı hamilelik haberinde olduğu gibi bebeğinin cinsiyetinin haberini de yine youtube kanalından sevenleriyle paylaştı.   Volkan ve Zeynep Demirel'in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!  

Volkan ve Zeynep Demirel Çiftinin Kızı Olacak

Herkesin merakla beklediği ve çok sorduğu ikinci bebeklerinin cinsiyetini eğleceli  bir video çekerek açıklayan Zeynep Demirel bebeğinin cinsiyetini, “Annem ve yakın arkadaşlarının cinsiyet bulma yöntemleri erkek çocuğumuz olacağı yönünde gelişse de detaylı ultrason sonucuna göre bir kız çocuğumuz daha olacak.” açıklamasını yaptı. 6,5 aylık hamile olan Zeynep Demirel ile eşi Volkan Demirel çiftinin aldıkları habere çok sevindikleri edinilen bilgiler arasında. Çiftin bebeklerinin isminin ne olacağ konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.   Volkan ve Zeynep Demirel'in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!     Volkan ve Zeynep Demirel Bebek Haberleri İçin Tıklayabilirsiniz!  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hoşgörülü, Otoriter, İlgisiz: Anne ve Baba Tutumunun Çocuk Üzerindeki Etkileri

Zeynep Demirel’in Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladığı Youtube Videosu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu