Bebek ve Çocuk

Nur Erkoç’un Bebeği 25. Haftasına Girdi!

Nur Erkoç'un Bebeği 25. Haftasına Girdi!

Nur Erkoç kısa bir süre önce instagram hesabından bebeğinin 25. haftasına girdiğini gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur İzdivaç programından Batuhan Cimilli ile evlenen Nur Erkoç, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyurmuştu. Kısa bir süre önce instagram hesabından paylaştığı ve bebeğinin 25. haftasına girdiğini duyurduğu fotoğrafının altına yaptığı “Zaman ne çabuk geçiyo ve benim kuzum hızla büyüyor .. Merakla ve aşkla seni bekliyoruz Asel’im. sağlık ve sıhhatle dünyaya gel inşallah.” mesajıyla mutluluğunu  sevenleriyle paylaştı. Nur Erkoç’un bebeği bu paylaşımda belirtiğine göre yaklaşık olarak 6 aylık.

Bebeğinin Cinsiyeti de Belli

Nur Erkoç’un bebeğinin cinsiyetini eşi Batuhan Cimilli instagram hesabından “Erkek adamın erkek gibi kızı olur. Aşkımızın ilk meyvesi yolda ve kendisi bir prenses. Bu güzel haberi aldığım anı sizlerle paylaşmak istedim. Bizimle beraber bu aşkı yaşayıp heyecanla bebeğimizi bekleyen herkese bizi hiç yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.” şeklindeki paylaşımıyla duyurmuştu.   Nur Erkoç Doğum Yaptı! Bebeğin Fotoğrafı ve Detaylar İçin Tıklayın   Nur Erkoç'un Bebeği 25. Haftasına Girdi!

“Erkek Bebeğimizin İsmini Ben Koyacağım”

Geçtiğimiz aylarda Kısmetse Olur Programının yayınına katılan çiften, Batuhan’ın anlattıklarına göre, bebeğin ismine Nur karar vermiş, ileride erkek bebekleri olduğunda ise adını kendisi koyacakmış. Programda kızlarına Asel ismini  koyacaklarını belirten çift, Asel isminin manasının, cennetteki bal ırmağı olduğunu ifade ettiler.  Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli Kısmetse Olur İzdivaç Programında bebekle ilgili şu detaylara da yer vermişlerdi;

“Oğlu Olmayınca Üzülmüş”

Ünlü çift Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç bebeklerinin cinsiyetinin erkek olmasını  bekliyorlarmış. Fakat son yapılan ultrason muayenesinde bebeğin kız olduğu ortaya çıkınca Batuhan çok üzülmüş. Batuhan’ın üzülmesi üzerine Nur Erkoç, ona bir sene sonra bir tane daha çocuk yapma sözü vermiş.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Sağlıklı Beslenmek İçin 7 Kural

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu