Bebek ve Çocuk

Ünlü Sunucu Anne Olacağını Öğrenince Havalara Uçtu!

Ünlü Sunucu Anne Olacağını Öğrenince Havalara Uçtu!

Ünlü sunucu Tanem Sivar anne olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl evlenen Sivar’ın 4 ay sonra anne olacağı edinilen bilgiler arasında.

Ünlü sunucu Tanem Sivar anne olacak. Başarılı sunucuyla ilgili müjdeli haber kısa bir süre önce geldi. 1.5 yıl flört ettiği milli yelkenci Edhem Dirvana 2015 yılında Avustralya’da evlenen sunucunun anne olmaya hazırlandığı edinilen bilgiler arasında. Mutlu evliliklerini bebekle taçlandırmaya karar veren çiftin bir erkek bebek sahibi olacakları öğrenildi.

Tanem Sivar Anne Olacağını Öğrenince Havalara Uçtu!

Yaklaşık 1.5 yıl önce Milli Yelkenci Edhem Dirvana ile dünya evine giren ünlü sunucu Tanem Sivar’ın 5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Bir erkek bebek bekleyen ünlü sunucunun, oğlunu Marmaris’te doğuracağı belirtildi. Tanem Sivar’ın eşi, Türk yelkenciliğinin piri olan merhum Süleyman Dirvana’nın oğlu Edhem Dirvana, annesi Zeynep Hanım ile birlikte babasının kurduğu Bozburun Yat Kulübü’nü işletiyor. Anne baba olacakları için Anne-baba olacakları için mutluluktan havalara uçan çiftin sezonu açmak için Bozburan’a gittiği belirtiliyor.

Bebeğine Kayınpederinin İsmini Verecek

Sidney sahilinde bir ömür mutluluk için ‘evet’ diyen Tanem Sivar’ın oğluna, merhum kayınpederinin adının vereceği edinilen bilgiler arasında.   Ünlü Sunucu Anne Olacağını Öğrenince Havalara Uçtu!  

Bir Sürprizle Evlenmişlerdi

Tanem Sivar ve Edhem Dirvana’nın evlilik hikayeleri de bir hayli ilginç. Evlilikleri ile ilgili özel anılarını paylaşan Tanem Sivar, evlilik töreninin kendisi için sürpriz olduğu söylerken, “Avustralya’ya Edhem’in katıldığı yelken yarışlarını izlemek için gelmiştim. Her şeyi o ayarlamış, benim dünyadan haberim yoktu.   Ünlü Sunucu Anne Olacağını Öğrenince Havalara Uçtu!   Konsolosluktan Vedat Sezer adlı bir görevli gelerek nikahımızı kıydı. Hayatımın sürprizi oldu.” şeklindeki sözleriyle yaşadığı mutluluğu ve şaşkınlığı ifade etmişti. Sahilde gerçekleştirilen evlilik törenine Avustralya yerlisi Aborjinler’in geleneklerine uygun olarak duman seremonisi de yapılmıştı. Yerel halk tarafından, farklı bitkilerin yapraklarının yakılmasıyla gerçekleştirilen bu seremoninin kötü ruhları kovduğuna inanılıyor.    

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebekler İçin En İyi 18 Ateş Ölçer!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu