Bebek ve Çocuk

Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!

Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!

Ciara doğum yaptığını hayranlarına müjdeledi! Minik kızı Sierra Princess Wilson ve kendisinin sağlık durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

Ciara doğum yaptığını duyurdu! R&B müziğin yıldızı Ciara, sonunda bebeğine kavuştu. Eşi Russel Wilson ile uzun süredir birlikte olan ve bir oğlu bulunan Ciara, ikinci bebeğine hamileydi. Hamileliğine dair sosyal medya hesaplarından sürekli pozlar paylaşan ünlü şarkıcı, ne zaman doğuracağı ile ilgili kimseye bir açıklama yapmamıştı. Sonunda bebeğin doğduğunu hayranlarına müjdeleyen Ciara’nın ve doğan kızının sağlıkları gayet iyi durumda.   Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!   32 yaşındaki güzel şarkıcı, doğumunu şu sözlerle sevenlerine müjdeledi. ‘Sevgili Sierra Princess Wilson, dalgalar ne kadar büyük olursa olsun, biz daima sakin kalacağız. Seni seviyoruz, annen ve baban…’   Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!  

Ciara Doğum Yapmadan Önce ‘Baby Shower’ Düzenlemişti

  Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi! Ciara, kızı Sierra Princess Wilson doğmadan 1 ay önce, ‘hoşgeldin bebek’ partisi düzenlenmişti. O anlara ait fotoğrafları ise instagram hesabından sıkça paylamıştı.  

Hamileliğinde Verdiği Pozlarla Olay Olmuştu

Şarkıcı ve model Ciara, çok ünlü bir dergiye hamileliğinde poz vermişti. Fotoğraf çekimleri minik oğlu Zahir ile birlikte gerçekleşmişti. Verdiği pozlar sayesinde epey eleştirilmişti. Beyonce ile hamileliği aynı döneme denk gelen Ciara, Beyonce’ye benzer pozlar vermekle suçlanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Sünnet Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu