Bebek ve Çocuk

Ünlü Oyuncu İkinci Bebeğini Kucağına Aldı!

Ünlü Oyuncu İkinci Bebeğini Kucağına Aldı!

Aylin Kontente doğum yaptı! İkinci kez anne olan başarılı oyuncu, önceki gün bebeğini kucağına aldı.

2012 yılında evlenen Alper Kul ile evlenen Aylin Kontente doğum yaptı! İkinci kez ebeveyn olmanın heyecanını yaşayan mutlu çift, güzel haberi sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Aylin Kontente Doğum Yaptı!

Kampusistan adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan ve BKM Mutfak ekibinde rol almasıyla tanınırlığını arttıran Aylin Kontente, kendisi gibi oyuncu Alper Kul ile 2012 yılında dünya evine girmişti. Yaklaşık 1 yıl sonra güzel haberi paylaşan çift, ailelerine yeni bir üye katılacağını sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Arel ismini verdiği oğlu 5 yaşına gelen Aylin Kontante, ikinci bebeğini de kucağına aldı!

Ünlü Oyuncu İkinci Bebeğini Kucağına Aldı!

Alper Kul İkinci Kez Baba Oldu

2013 yılında bir erkek bebek annesi olan Aylin Kontente’nin bir oğlu daha oldu. Eşinin doğum yaptığını sosyal medya hesabından duyuran Alper Kul, eşi ve oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. ‘Oğlumuzu sağlıkla kucağımıza aldık. Aylin’in de sağlığı, morali çok iyi. İyiyiz yani, çok şükür.’ şeklinde bir açıklama yaptı. Aylin İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan ünlü oyuncunun oğluna verdiği isim öğrenilemedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu