Bebek ve Çocuk

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Eşi ile 5. evlilik yıl dönümünü kutlayan Ayşegül Akdemir, bu özel günde doğum esnasında çekilen fotoğraflarını paylaştı!

BKM Mutfak ekibinden tanıdığımız, Güldür Güldür kadrosunda yer alan Ayşegül Akdemir, Eylül ayının son günlerinde doğum yapmıştı. Eşi Gökhan Şahin ile evlilik yıl dönümünü kutlayan Akdemir, bu güne özel sosyal medya hesabından doğum esnasında çekilmiş karelerini paylaştı.

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı

Güldür Güldür ekibinde yer alan oyuncu Ayşegül Akdemir, geçtiğimiz Nisan ayında hamile olduğunu açıklamıştı. Bolca gezip seyahat ettiği gebelik döneminde oldukça güzel anılar biriktiren oyuncu, Eylül ayında bebeğini kucağına almıştı. Kemal ismini verdiği oğlunu yaklaşık 2,5 ay önce dünyaya getiren oyuncu, bugün eşi ile evlilik yıl dönümlerini kutluyor.

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Ayşegül Akdemir: ‘Ömrümüzün En Anlamlı Fotoğrafı’

Besteci Gökhan Şahin ile 5 sene önce bugün nikâh masasına oturan Ayşegül Akdemir, bu özel gün için sosyal medya hesabından doğum esnasında çekilen fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncunun ‘Ömrümüzün en güzel fotoğrafı. Evliliğimizin 5. yılı kutlu olsun sevgilim.’ notu ile paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni gelirken, çok sayıda takipçisi aileye mutlu bir gelecek temennisinde bulundu.

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Kasık Bölgenizde Ağrı - Şişlik - Sertleşme veya Batma mı Hissediyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu