Bebek ve Çocuk

Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran

Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran

Ünlü anneler bebeklerinin fotoğraflarını instagram hesaplarından sık sık paylaşıyorlar. İşte 2-9 Haziran’da fotoğrafı paylaşılan ünlü bebekler.

Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagram’da

Ünlü anneler ve bebekleri  her geçen gün instagramda yerlerini almaya devam ediyorlar ve hemen her gün bebekleri ile birbirinden özel fotoğraflar paylaşıyorlar. İşte ünlülerin 2 Haziran ile 9 Haziran tarihleri arasında bebekleri ile birlikte çekilmiş fotoğrafları ve paylaştığı mesajları…  

Akasya Asiltürkmen ve Kızı Pera

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Oyuncu Akasya Asiltürkmen bu hafta kızı Pera ile paylaştığı fotoğrafına “Şeftali kızım, güneş kızım, kayısı kızım, mandalina, portakal çiçeği,bal kızım, ışıklı kızım. Her şeyin en tatlısı seni hatırlatıyor.Ayağına taş değmesin, sağlıklı, uzun, mutlu, sevgiyle çevrili bir ömrün olsun. ” notunu düştü.  

Aslı Tandoğan ve Oğlu Atlas

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Ünlü oyuncu Aslı Tandoğan hemen her fırsatta oğlu Atlas ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını instagram hesabından paylaşıyor. Aslı Tandoğan bu hafta instagramdan paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü. “Kuzumla…”

Başak Sayan’ın İkizleri Milan ve Ares

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Geçtiğimiz aylarda ikiz bebeklerini kucağına alan oyuncu Başak Sayan, bebeklerinin fotoğraflarını sık sık instagramdan paylaşan ünlüler arasında. Ünlü oyuncu bu hafta ikizlerinin fotoğraflarını son dönemin trendi haline gelen farklı fotoğraf konseptiyle paylaştı. Başak Sayan’ın paylaşım mesajı ise şöyle oldu. “Pazar kuzuları… Soldaki Milan. Sağdaki Ares… Normalde Milan yaygaracı, Ares sessizdir ama bu fotoğrafta tam tersi gibi çıkmış. Bu cekimi geçtiğimiz günlerde yaptık, epey zahmetli oldu, …. ablalarını çok uğraştırdılar ama sonuc harika oldu. …. bu tatli kostumleri yapti bizimkilere. Sirada baska kostumlerle yapilacak cekimler var.  Onlara cok tatli hatiralar olarak kalacaklar. Sanirim insan anne baba olunca cocuğuna hatira olsun diye yaşıyor pek cok seyi… Hatta kendi hayatını bile…  Ama hayat biraz da boyle degil mi… Anne babalarimiz nasil bizim icin yasadilarsa hayati biz de aynisini onlar icin yapiyoruz… Herkese iyi pazarlar. Şahane bir gün olsun. Maşallah demeyi de unutmayın kuzularıma tamam mi” oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
İmmunoglobulin Karışımı Nedir?

Buse Terim ve Kızı Nil

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Buse Terim bu hafta kızı Nil ile birlikte çekilmiş fotoğrafını “Bal kızım” mesajıyla paylaştı.

Didem Uzel ve Oğlu Aslan

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Amerika’da yaşayan oyuncu Didem Uzel instagram hesabından, sık aralıklarla oğlu Aslan’ın birbirinden güzel fotoğraflarını paylaşıyor. Didem Uzel bu hafta instagramdan paylaştığı oğluyla birlikte çekilmiş olan fotoğrafa, “Bir derdi var artık; tutamaz içinde: kitaplar… Deliriyo kitaplar için özellikle sayfaların içinde resmi gizleyen ve aç kapa yapılan kitapları. Bu bağlamda … kitabı halen gönlümüzdeki 1 numaralı yerini koruyo  Heryere taşıyoruz;” notunu düştü.  

Ece Erken ve Oğlu Eymen

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Ünlü oyuncu Ece Erken oğlu Eymen’le gittiği tatilden paylaşmış olduğu birlikte çekilmiş fotoğrafa, “beni güçlü kılan,ayakta tutan,her zorluğa karşı dimdik durmamı sağlayan ne mi?????tabiiikiiiiiii oğlumun tek bir gülüşü…her annenin olduğu gibi:)gücümüze güç katan evlatlarımızın gülüşünü eksik etmesin Allah’ım” notuyla paylaştı.  

Hande Ataizi’nin Oğlu Leon

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Ünlü oyuncu Hande Ataizi sevimli oğlu Leon’un fotoğrafını Leon etiketi ile paylaştı.

Seren Akıska ve Oğlu Aren

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Geçtiğimiz Nisan ayında Amerika’da doğum yapan ünlü şarkıcı Seren Akıska, bu hafta oğlu Aren ile çekilmiş özel bir kareyi paylaştı.  

Şeyma Subaşı ve Kızı Melisa

  Ünlü Anneler ve Bebekleri İnstagramda / 2- 9 Haziran   Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile yakında nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı instagram hesabından kızı Melisa ile çekişmiş fotoğrafını, “Actually this is all i need…And of course my prince yaayyyyyy he’s on his way (Sırnaşık Melisa bana yapisinca Duru kenarda kaldi)” notuyla paylaştı.        

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu