Bebek ve Çocuk

Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Baba olmaya hazırlanan Taner Ölmez, 5 aylık hamile eşine pahalı bir jest yaptı.

Haziran ayında evlenen Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez çifti geçtiğimiz günlerde bebek heyecanı yaşadıklarını açıklamıştı. Önümüzdeki Mart ayında doğum yapması beklenen Ece Çeşmioğlu’nun bir kız bebek beklediği öğrenildi. İlk kez babalık heyecanı yaşayan Taner Ölmez ise güzel haberi aldıktan sonra eşine pahalı bir jest yaptı. Detaylar yazımızda!

Baba Olmaya Hazırlanan Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Muhteşem Yüzyıl, Medcezir ve Mucize Doktor gibi dizilerden tanıdığımız başarılı oyuncu Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile Haziran ayında nikâh masasına oturmuştu. Uzun süredir birlikte olan çift, pandemi sebebiyle az sayıda davetlinin katıldığı bir törenle İstanbul’da dünyaevine girdi. Çocuk planlarını fazla ertelemek istemeyen mutlu çift, geçtiğimiz günlerde bebek heyecanı yaşadıklarını sevenleriyle paylaşmıştı. Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Bayrak ise müjdeli haberi alan Taner Ölmez’in eşine pahalı bir jest yaptığını duyurdu. İddiaya göre ünlü oyuncu, hamile eşine 400 bin TL değerinde bir spor araba hediye etti.

Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Paylaştıkları Fotoğrafla Ortaya Çıkmıştı

Henüz hamileliğinin ilk aylarında olan Ece Çeşmioğlu’nun, sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla hamile olduğu anlaşılmıştı. Ünlü oyuncunun hafif belirginleşen karnı sosyal medya kullanıcılarının dikkat gözlerinden kaçmamış, bunun üzerine ünlü çift hamilelik haberlerini doğrulamıştı.

Kız Bebek Bekliyorlar

30 yaşındaki Ece Çeşmioğlu’nun bir kız bebek beklediği öğrenildi. Henüz isim konusunda karar veremeyen çiftin, önümüzdeki Mart ayında bebeklerini kucaklarına almaları bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte Göz Sağlığını İhmal Etmeyin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu