Bebek ve Çocuk

Şükran Ovalı Kızının Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

Şükran Ovalı Kızının Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı kızı Mihran Ela’nın sağlık durumuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Doğum yaptıktan sonra ortalıklarda görünmeyen Şükran – Caner Erkin çifti, önceki gün yemek yedikleri mekândan çıkarken görüntülendi. Şükran Ovalı, kapıda bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtlarken, eşi Caner Erkin yine romantikliğini konuşturdu!

Şükran Ovalı Kızının Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

2017 yılında İtalya’nın başkenti Roma’da evlenen Şükran Ovalı ve Caner Erkin, yaklaşık 5 ay önce kızları Mihran Ela’yı kucaklarına almıştı. Doğumdan sonra ortalıkta görünmeyen çift, önceki akşam Etiler’deki bir restaurantta baş başa yemek yedi. Yemek çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Şükran Ovalı, yeni imajı ile ilgili de konuştu. Saçları çok dökülmeye başladığı için kısa kestirdiğini söyleyen Ovalı, kızını büyüttükten sonra ekranlara döneceğini açıkladı.  

Şükran Ovalı Kızının Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

‘Bir Aşkım Vardı, Artık İki Tane Oldu’

Kız babası olmanın çok farklı olduğunu ifade eden Caner Erkin ise ‘Kızımı ilk gördüğümde ‘çok küçük’ dedim. Kız babası olmak çok daha farklıymış. Sürekli bakıyor, gözlerini ayırmıyor. Çok enteresan duygular.’ şeklinde açıklama yaptı. Romantik karakteriyle bilinen Erkin, sözlerine ‘Bir aşkım vardı, artık iki tane oldu’ şeklinde devam etti.

Kızlarının Sağlık Durumu İyi

Bir süre önce kızının sağlık durumuyla ilgili basında çıkan haberleri doğrulayan Şükran Ovalı, ‘Çok zor günler geçirdik. Kızımız şimdi daha iyi şükürler olsun. Atlattık, geçti gitti. Herkese sağlık diliyorum.’ dedi. Ünlü çiftin kızı Mihran Ela, birkaç ay önce kalp ritim bozukluğu sebebiyle yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Ortak Lezzet: Kıymalı Kolay Kumpir Tarifi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu