Bebek ve Çocuk

Selin İmer Hamilelik İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu!

Selin İmer Hamilelik İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu!

Geçtiğimiz Temmuz ayında Mustafa Ceceli ile evlenen Selin İmer, hakkında çıkan hamilelik iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Sosyetenin tanınmış simalarından Selin İmer, geçtiğimiz Temmuz ayında Mustafa Ceceli ile evlenerek tüm ilgiyi üzerine çekmişti. Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’ten boşanır boşanmaz Selin İmer ile evlenmesi, ünlü ismin hamile olduğu şeklinde yorumlanmıştı. O günden bu yana, hakkında çıkan ‘hamilelik’ iddialarının karşısında sessiz kalan Selin İmer, önceki gün sessizliğini bozdu. Annesi ile birlikte bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen İmer, hakkında çıkan hamilelik iddialarına ilk kez yanıt verdi!

Selin İmer Bebek mi Bekliyor?

Selin İmer hamile olduğu yönündeki iddialara ilk kez yanıt verdi! Önceki gün annesi Canan İmer ile birlikte bir AVM’den çıkarken görüntülenen Selin İmer, sessizliğini bozdu. Konuyla ilgili sorulara, ‘Öyle bir şey yok, bunların hepsi dedikodu’ şeklinde cevap verirken,  annesi Canan İmer ise ‘6 tane torunum var. Bir tane daha olursa kısmet, ne diyelim’ dedi. Yılbaşı programları hakkındaki sorulara da cevap veren Selin İmer, eşinin yılbaşında sahne almayacağını ve yeni yıla birlikte gireceklerini söyledi: ‘Yılbaşında sahne, plan, proje yok, tatil var.’

Selin İmer Hamilelik İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu!

Selin İmer Kimdir?

14 Ocak 1983 İstanbul doğumlu olan Selin İmer, merhum iş adamı İnsel İmer ve Canan İmer’in kızıdır. İtalyan Ortaokulu’nda ortaokul eğitimini tamamlayan Selin İmer, eğitimine yurt dışında devam etti. Psikoloji, moda ve reklam eğitimi alan İmer, eğitimi bittikten sonra bir süre daha yurt dışında yaşadı. Ülkeye döndükten sonra adı birçok kişiyle anılan İmer, en son Mustafa Ceceli ile yaptığı evlilikle gündeme geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebeğinizin Giysilerini Nasıl Yıkamalısınız?

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu