Bebek ve Çocuk

42 Yaşındaki Oyuncu Hamile Olduğunu Açıkladı

42 Yaşındaki Oyuncu Hamile Olduğunu  Açıkladı

Dünyaca ünlü 42 yaşındaki oyuncu Eva Longoria 4 aylık hamile olduğunu açıkladı!

‘Umutsuz Ev Kadınları’ adlı dizi ile tanıdığımız Eva Longoria, son zamanlarda aldığı kilolar ile konuşulur olmuştu. Aldığı kiloların nedenini sonunda açıklayan dünyaca ünlü oyuncu hamile olduğunu duyurdu! Eşi Jose Boston ile ilk kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan 42 yaşındali oyuncu Eva Longoria bebeğinin cinsiyetini de açıkladı ve bir erkek çocuk sahibi olacaklarını söyledi.

Eva Longoria Hamile!

‘Umutsuz Ev Kadınları’ adlı dizide, canlandırdığı ‘Gabrielle Salis’ karakteri ile adını dünyaya duyurmayı başaran oyuncu Eva Longoria hamile olduğunu açıkladı! Bir süredir aldığı kilolar ile gündeme gelen ünlü oyuncu, sonunda bebek beklediğini duyurdu! Daha önce 2 kere evlenen ve mutluluğu bir türlü yakalayamayan başarılı oyuncu, aradığı aşkı son evliliğinde buldu. 49 yaşındaki Jose Boston ile evli olan 42 yaşındaki Eva Longoria’nın daha önceki evliliklerinden çocuğu bulunmuyor. Eşi ile birlikte ilk kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan başarılı oyuncu, bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Şu anda 4 aylık hamile olan Eva Longoria, erkek bebek beklediklerini sevenleriyle paylaştı.

42 Yaşındaki Oyuncu Hamile Olduğunu  Açıkladı

Giyim Tarzı Değişti!

4 aylık hamile olduğunu duyuran Eva Longoria, değişen stili ile de dikkat çekiyor. Özellikle son zamanlarda giyindikleri ile gündeme gelen oyuncunun, eskiye kıyasla çok daha şık giyindiği söyleniyor. Tarzında büyük bir değişikliğe giden Eva Longoria daha cesur ve feminen parçalardan yana tercihini kullanıyor.

Hollywood’da Geç Yaşta Anne Olmak Moda Oldu!

Geç yaşta ebeveyn olmak, anne adayı ve bebek için  bir çok riski beraberinde getirse de Hollywood’da ileri yaşta anne olmak şu sıralar çok moda! Tıpkı 42 yaşındaki Eva Longoria gibi Game of Thrones dizisinin Cercei’si Lena Heady de bebeğini 42 yaşında kucağına almıştı. Salma Hayek 40, Julianne Moore, Halle Berry ve Lucy Liu 41, Maria Carey ve Eva Mendes 42 ve son olarak 50 yaşında anne olan Janet Jackson, bu akımın öncülerinden oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebe Kalmayı Planlayanlar Buraya!

İleri yaşta anne olan Türk ve yabancı ünlüleri merak ediyorsanız, buraya tıklamanız yeterli!

Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu