Bebek ve Çocuk

Seda Önder Kızına Kavuştu!

Seda Önder Kızına Kavuştu!

Seda Önder, kızı Tanem Yade’ye önceki gün kavuştu. Doğumunun önüne geçen detay ise hastane odasının süslemesi oldu!

Bir zamanlar Demet Akalın’ın vokalistliğini yapan, daha sonra çıkardığı ‘Şaheser’ adlı single ile tanınırlığını arttıran şarkıcı Seda Önder, geçtiğimiz sene iş adamı İlhan Sapan ile evlenmişti. Evliliklerinin 1. yıldönümünde hamile olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde bebeğini dünyaya getirdi.

Seda Önder Doğum Yaptı!

Ünlü şarkıcı Seda Önder, kızı Yade’yi önceki gün sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. İnstagram hesabından ‘Ayaklarına kadar aşık olunabiliyormuş’ notu ekleyerek paylaştığı fotoğrafla doğum yaptığını duyuran Seda Önder, şu sıralar annelik duygusunu tatmanın heyecanını yaşıyor. Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan şarkıcı, kızına ‘Tanem Yade’ ismini verdi.

Seda Önder Kızına Kavuştu!

Doğumdan Çok Hastane Odası Konuşuldu

Önceki günlerde doğum yapan Seda Önder’in, doğumundan çok hastane odası konuşuldu. Kuğu konsepti ile hazırlattığı odada ikramlardan, süslere kadar çoğu şey kuğu figüründeydi. Yaklaşık 6 ay önce hastane odasının süslemesi için hazırlıklara başladığını söyleyen Seda Önder, sevenlerinden de tam not aldı. Şakayla karışık, Baby Shower ve hastane odası süsleme işlerine girebileceğini belirten Önder, bu konudaki hünerini de herkese kanıtlamış oldu.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Progestan: Nedir ve Hamilelikte Neden Kullanılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu