Bebek ve Çocuk

Doğa Rutkay’dan Kafa Karıştıran Bebek Açıklaması!

Doğa Rutkay'dan Kafa Karıştıran Bebek Açıklaması!

Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay’ın hamile olduğu iddia edildi!

Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay, 2014 yılında gazeteci sevgilisi Kerimcan Kamal ile dünyaevine girmişti. O günden bu yana hakkında pek çok kez hamilelik iddiaları ortaya çıkan oyuncu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yine aynı iddiaların doğmasına neden oldu. Fotoğrafta yüzü her zamankinden toplu görünen Doğa Rutkay, önceki akşam katıldığı bir galada iddialara açıklık getirdi.

Doğa Rutkay Hamile mi?

Uzun süredir birlikte olduğu gazeteci sevgilisi Kerimcan Kamal ile 2014 yılında nikâh masasına oturan Doğa Rutkay’ın hamile olduğu iddia edildi. İddialara neden olan şey ise Doğa Rutkay’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf oldu. Ünlü oyuncunun yüzü paylaştığı fotoğrafta her zamankinden toplu çıkınca, bu detay hayranlarının gözünden kaçmadı. Fotoğrafın altı ‘Doğa Rutkay hamile’ yorumlarıyla dolarken, magazin muhabirleri bu soruyu Doğa Rutkay’a yöneltti.

‘Fazla Kilo Diyelim’

Önceki günlerde eşi Kerimcan Kamal ile birlikte Deliha 2 filminin galasına katılan Doğa Rutkay, hakkında çıkan hamilelik iddialarına açıklık getirdi. Verdiği cevapla kafaları karıştıran güzel oyuncu, ‘Fazla kilo diyelim arkadaşlar, belki kısa süre sonra müjdeli haberi sizinle paylaşırız.’ şeklinde cevap verdi. Ünlü oyuncunun hayranları ise bu cevabın hamilelik iddialarını daha da güçlendirdiğini düşünüyor.

Doğa Rutkay'dan Kafa Karıştıran Bebek Açıklaması!

Doğa Rutkay Gelinliği ile Büyülemişti

2014 yılında evlenen Kerimcan Kamal ve Doğa Rutkay çiftinin düğünleri de en az ilişkileri kadar konuşulmuştu. Kır düğünü konsepti ile evlenen çiftin düğününde karnaval havası hakimdi. Başta Bergüzar Korel ve Halit Ergenç olmak üzere düğüne bir çok ünlü isim katılmıştı. Doğa Rutkay’ın düğün için seçtiği sade gelinliği ise oldukça beğenilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Gebelikte 34. Hafta

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu