Bebek ve Çocuk

Gamze Karaman’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Gamze Karaman'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Eski Türkiye güzeli Gamze Karaman, son gittiği doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini öğrendi!

2003 yılında Türkiye güzeli seçilen eski manken ve sunucu Gamze Karaman, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklamıştı. 3,5 aylık gebe olan ünlü ismin şimdi ise bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Gamze Karaman’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Gamze Karaman, 2013 yılından beri birlikte olduğu sevgilisi Nedim Keçeli ile Mart ayında, aile arasında gerçekleşen bir törenle hayatını birleştirmişti. Mayıs ayında ise görkemli bir törenle Venedik’te düğün yapan çift, çok geçmeden bebek haberini müjdelemişlerdi. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Gamze Karaman, şu sıralar ilk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Son gittiği doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini de öğrenen Karaman, şimdiden doğum hazırlıklarına başladı.

Çift Erkek Bebek Bekliyor

Gamze Karaman’ın gebeliği ilerledikçe, tüm detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Hürriyet Kelebek’te yer alan habere göre; Gamze Karaman bir erkek bebek sahibi olacak. Son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini öğrenen Karaman’ın, şimdiden doğum hazırlıklarına ve bebek alışverişine başladığı öğrenildi.

Gamze Karaman'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Röportajında Bebek Sinyalini Vermişti

Çocukları çok sevdiğini her fırsatta söyleyen Gamze Karaman, evlendikten sonra bir dergiye verdiği röportajında, bebek sahibi olmayı çok istediğini yinelemişti. Hatta 2018 yazının bebek için çok uygun olduğunu söyleyen eski manken, açıklamasından kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyurmuştu.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebekler İçin Sebze Köftesi Tarifi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu