Bebek ve Çocuk

Ozan Akbaba Baba Olacağını Doğruladı!

Ozan Akbaba Baba Olacağını Doğruladı!

Ekranların sevilen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın setinde babalık heyecanı yaşanıyor! Ünlü oyuncu Ozan Akbaba, baba olacağını doğruladı.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde İlyas karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ozan Akbaba baba oluyor! Birlikte rol aldığı dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın instagram hesabından paylaştığı fotoraf akıllarda soru işareti bırakmışken, ünlü oyuncu baba olacağını kendi paylaşımıyla onayladı.

Ozan Akbaba Baba Oluyor!

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ adlı dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, aynı dizide birlikte rol aldığı arkadaşı Ozan Akbaba ve eşi Buket Arıkan ile birlikte olduğu fotoğrafı instagram hesabından ‘Üç buçuk’ notuyla paylaşmıştı. Bu paylaşım akıllara ‘Ozan Akbaba baba mı oluyor?’ sorularını getirirken, ünlü oyuncu önceki gün bebek beklediklerini doğruladı. Erkek bebek bekleyen çift, şimdi oğulları için isim arayışına girdi.

Ozan Akbaba Baba Olacağını Doğruladı!

‘Canımın Canı’

Oğullarına gelen ilk hediyeyi instagram hesabından paylaşan Ozan Akbaba, baba olacağını bu fotoğrafla doğruladı. ‘Canımın canı’ notu ile paylaştığı fotoğraf, hesabındaki en yüksek beğeni alan paylaşımlardan biri oldu.

Buket Arıkan ve İlyas Akbaba, geçtiğimiz yaz Temmuz ayında hayatlarını birleştirmişti. Uzun bir birlikteliğin ardından nikâh masasına oturan çiftin nikâh şahitliğini ise dizideki rol arkadaşları Oktay Kaynarca ve Sinan Albayrak yapmıştı.

Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bebekler Hangi Ayda Kaç Kilo Olmalılar?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu