Bebek ve Çocuk

Ebru Özkan Anne Oldu!

Ebru Özkan Anne Oldu!

39 yaşındaki başarılı oyuncu Ebru Özkan anne oldu!

Paramparça dizisinin Dilara’sı Ebru Özkan anne oldu! 2016 yılında, kendisi gibi oyuncu olan ve Kurtlar Vadisi adlı dizi ile tanıdığımız Ertan Saban’la hayatını birleştiren Ebru Özkan, geçtiğimiz gün doğum yaptı. Çiftin yakınlarından elde edilen bilgiye göre, Ebru Özkan ve bebeğinin sağlık durumunu gayet iyi.

Ebru Özkan Doğum Yaptı!

Hanımın Çiftliği isimli dizi ile tanınan ve daha sonra oynadığı Paramparça adlı dizi ile müthiş bir çıkış yakalayan oyuncu Ebru Özkan doğum yaptı! 2016 yılında Ertan Saban ile hayatını birleştiren ünlü oyuncu, 39 yaşında annelik duygusuyla tanıştı. Önceki gün doğum yapan oyuncunun bir kız bebek sahibi olduğu öğrenildi. Kızlarına ‘Biricik’ ismini veren çifte, ünlü isimlerden tebrik mesajları gelmeye devam ediyor.

Ebru Özkan Anne Oldu!

Ebru Özkan Kimdir?

Ebru Özkan, 18 Kasım 1978’te Ankara’da doğdu. Lisans eğitimi için önce Bilkent Üniversitesi’ne giden oyuncu, daha sonra tiyatro eğitimi almak istediği için Bilkent Üniversitesi’ndeki eğitimini yarıda bırakarak Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümüne geçti. ‘Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı’ adlı sinema filmi ile kariyerine başlayan oyuncu, Hanımın Çiftliği dizisi ile tanınsa da, başrolünde Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın oynadığı Paramparça adlı dizi ile çok iyi bir çıkış yakaladı.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yenidoğan Bebeklere Su Verilir mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu