Bebek ve Çocuk

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, tam 9. kez baba oldu!

Türkücü İzzet Yıldızhan 9. kez baba oldu! Kıbrıs’taki konseri sırasında bu müjdeli haberi hayranlarıyla paylaşan ünlü oyuncu, bir erkek çocuk sahibi daha oldu!

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

58 yaşındaki şarkıcı İzzet Yıldızhan 9. kez baba oldu! 6 oğlu, 2 kızı bulunan İzzet Yıldızhan, Kıbrıs’taki bir otelde verdiği konser sırasında 9. çocuk müjdesini hayranlarıyla paylaştı. Bebeğinin sağlıklı doğduğunu söyleyen şarkıcı, bir çocuk sahibi daha oldu. Bebeğin ismini ‘Hamza’ koyan İzzet Yıldızhan, ‘Hamza’ ismini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önerdiğini ifade etti. 6 oğlu, 2 kızı olan İzzet Yıldızhan, yeni doğan oğlu ‘Hamza’ ile birlikte toplam 9 çocuk babası oldu.

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

Hedef 10 Çocuk!

İzzet Yıldızhan, daha önce bir dergiye verdiği röportajda kalabalık aile hayalinin olduğunu dile getirmişti. Röportajında en az 10 çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen İzzet Yıldızhan; ‘Bizim müzik sektöründe benim kadar çocuğu olan başka biri yok. Ben çocukları çok seviyorum. Diğer şarkıcılara bakıyorum, bazılarının çocuğu bile yok. Ben en az 10 tane yapacağım. Onların geleceği ile ilgili her şeyi düşünüyorum. Ben zamanında okuyamadım, onları en iyi şekilde okutuyorum. Çocuklarına çok düşkün olan bir babayım. Ben niyetimi şimdiden söylüyorum; 10 da olur, 12 de olur.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Bu Hafta Keyfi Harcamalara Dikkat!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu