Bebek ve Çocuk

Megastar Tarkan Çektiği Video ile Baba Olacağını Müjdeledi!

Megastar Tarkan Çektiği Video ile Baba Olacağını Müjdeledi!

Tarkan, önceki akşam sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile baba olacağını doğruladı! Ünlü şarkıcı verdiği haberle hayranlarını sevince boğarken, çifte tebrik mesajları yağmaya devam ediyor.

Megastar Tarkan baba oluyor! Uzun süredir haklarında çıkan ‘bebek bekliyorlar’ iddialarına açıklık getiren Tarkan, önceki gün sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile baba olacağını doğruladı. 45 yaşındaki şarkıcının eşi Pınar Dilek 3 aylık hamile!

Tarkan Baba Oluyor: Pınar Dilek Hamile!

2016 yazında Pınar Dilek ile evlenen Tarkan baba olacağını, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile doğruladı! Megastarın paylaştığı video kısa süre içinde binlerce beğeni alırken, ünlü dostları da tebrik mesajları göndermeye devam ediyor. Yakın arkadaşı Demet Akalın videonun altına ‘ Yaa ne kadar sevindim’ şeklinde yorum bırakırken, Ozan Çolakoğlu ‘Son zamanların en güzel haberi, amca oluyorum.’ notunu düştü. Tarkan’ın eşi Pınar Dilek henüz bir açıklama yapmazken, gebeliğinin 3 aylık olduğu öğrenildi. Çiftin bebeklerinin cinsiyetine dair bir bilgi ise henüz yok.


‘Bir süredir yazılıp çiziliyor, bu konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de sürekli soruyorlar, doğru mu değil mi diye. Değil diyoruz, inanmıyorlar… Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar… Evet doğru, baba oluyorum! Çok mutluyum. Bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim.’

Ozan Çolakoğlu Tarkan’ın Baba Olacağının Sinyalini Birkaç Hafta Önce Verdi

Tarkan’ın çok yakın arkadaşı olan Ozan Çolakoğlu, geçtiğimiz haftalarda yaptığı şu açıklama ile aslında müjdeli haberin sinyallerini vermiş: ‘Tarkan da baba olmak istiyor. Pınar ile bebek yapmayı düşünüyorlar. Tabii kolay bir karar değil ama inşallah onun da bebeği olur. Bana babalığı sorup duruyor.’

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hipotansiyon Nedir?

Megastar Tarkan Çektiği Video ile Baba Olacağını Müjdeledi!

Pınar Dilek’in Tüp Bebek Tedavisi Gördüğü İddia Edilmişti

Pınar Dilek ve Tarkan, iddialara göre bir süre önce tüp bebek tedavisine başlamıştı. Çiftin sık sık Almanya’ya gitmesi hayranlarının kafasında soru işareti yaratırken, seyahat nedeninin daha sonra  doktor kontrolleri için olduğu öğrenilmişti.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu