Bebek ve Çocuk

Şükran Ovalı’nın İsteği Gerçekleşti!

Şükran Ovalı'nın İsteği Gerçekleşti!

Çiçeği burnunda çiftin ailesi genişliyor, Caner Erkin ve Şükran Ovalı bebek bekliyor! ‘Laf Aramızda Kalmasın’ adlı programın yorumcularından Elif Güvendik, canlı yayında Şükran Ovalı’nın hamile olduğunu açıkladı!

Şükran Ovalı Hamile!

Beşiktaş’ın sevilen futbolcusu Caner Erkin ve başarılı oyuncu Şükran Ovalı, 2017 yılının Ocak ayında, İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturmuştu. Yalnızca 10 kişinin katıldığı törenle dünyaevine giren çift, şu sıralar ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşıyor. ‘Laf Bende Kalmasın’ adlı programın yorumcusu Elif Güvendik, canlı yayında Şükran Ovalı’nın hamile olduğunu açıkladı. Bebeğin cinsiyetinin henüz belli olmadığını söyleyen sunucu, çifte mutluluklar diledi.

Şükran Ovalı'nın İsteği Gerçekleşti!

Geçen Ay Anne Olmak İstediğini Söylemişti

Geçtiğimiz ay bir etkinliğe katılan Şükran Ovalı, muhabirlerin sorularını yanıtlamış, evliliği hakkında açıklamalar yapmıştı. Eşi Caner Erkin ile geleceğe yönelik çok fazla planının olduğunu söyleyen oyuncu, bu planların içinde anneliğin de olduğunu belirtmişti.

Şükran Ovalı'nın İsteği Gerçekleşti!

‘İnşallah En Kısa Sürede Anne Olurum’

Açıklamalarına ‘Caner ile ileriye dönük çok fazla planımız var ama anı daha çok yaşıyorum. İnşallah mutlu ve huzurlu yıllarımız olur. Çocukları çok seviyorum. Umarım en kısa sürede anne olurum.’ şeklinde devam etmişti. Açıklamalarından kısa süre sonra isteğine kavuşan Şükran Ovalı’nın bu mutluluğunu, arkadaşı Elif Güvendik canlı yayında duyurdu. Yorumculuğunu yaptığı programda, Şükran Ovalı’nın hamile olduğunu açıklayan Elif Güvendik, gebeliğin çok yeni olduğunu ve bebeğin cinsiyetinin belli olmadığını söyledi.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Anne Sütünün Fazla Olması (Hiperlaktasyon)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu