Bebek ve Çocuk

İrem Derici’nin Fotoğrafı Kafaları Karıştırdı

İrem Derici'nin Fotoğrafı Kafaları Karıştırdı

İrem Derici, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile akılları yine karıştırmayı başardı!

Çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren İrem Derici, önceki akşam instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Karnına koyduğu yastıkla fotoğraf çektiren ünlü şarkıcı, fotoğrafı ‘6 gün kaldı, hadi gel’ notu ile paylaştı. Ünlü şarkıcının paylaşımı ‘İrem Derici hamile mi?’ sorularına neden olurken Derici, kısa süre sonra açıklama yaptı.

İrem Derici Hamile mi?

İrem Derici, önceki akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olay oldu. Sürekli bebek sahibi olmak istediğini söyleyen şarkıcı, karnına yastık koyduğu bir fotoğrafı İnstagram hesabından paylaştı. ‘6 gün kaldı, hadi gel’ notu ile paylaştığı fotoğrafı, takipçilerini de epey şaşırttı. Soru yağmuruna tutulan İrem Derici, daha sonra yaptığı açıklama ile çekilen karenin klip çekiminden olduğunu söyledi.

İrem Derici'nin Fotoğrafı Kafaları Karıştırdı

Daha Önce de Bebek İstediğini İfade Etmişti

İrem Derici anne olmak istediğini, daha önce attığı bir tweet ile de  ifade etmişti. Bir bebek fotoğrafı paylaşan Derici, ‘Sabahtan beri dişimi sıkarak bakıyorum. Benim annelik yaşım gelmiş arkadaş!’ şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bu paylaşım sonrası eski eşi Rıza Esendemir de İrem Derici’ye göndermede bulunmuş ve twitter hesabından şu tweete atmıştı:  ‘Biri Demir biri Ayşe, hem de iki tane olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecektir.’

Diğer Gerberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğum Sonrası Depresyonunun 10 Belirtisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu