Bebek ve Çocuk

Megastar Tarkan Baba Olmaya Hazırlanıyor!

Megastar Tarkan Baba Olmaya Hazırlanıyor!

Megastar Tarkan baba olmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce bir televizyon kanalında yayınlanan gündüz programında programın sunucusu tarafından yapılan iddiaya göre, Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çifti bebek bekliyorlar.

Megastar Tarkan baba olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında eşi Pınar Tevetoğlu ile dünya evine giren ünlü sanatçının baba olmaya hazırlandığı iddia edildi. Önümüzdeki ay yeni çıkacak pop müziği albümünün hazırlıkları içerisinde olduğu belirtilen Tarkan’dan ikinci bir sürpriz daha geldi.

Evlendikleri Günden Bu Yana Bebek İstiyorlar

Önümüzdeki ay içerisinde piyasaya sunacağı pop müziği albümünün hazırlıklarına son sürat devam eden ünlü sanatçının aynı zamanda baba olmak için hazırlıklara başladığı yönündeki haberler sanatçıdan gelen ikinci sürpriz olarak değerlendirildi. Bir konser organizasyonunda tanışarak birbirlerine aşık olan çiftin evlendiklerinden bu yana bebek istedikleri ifade ediliyor. Bu istekleri doğrultusunda daha önce çiftin tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilmişti.   Megastar Tarkan Baba Olmaya Hazırlanıyor!    

Megastar Tarkan Baba Oluyor!

Geçtiğimiz gün bir televizyon kanalında yayınlanan bir programda programın sunucusunun ünlü çiftin bebek beklediğini söylemesi dikkat çekti. Konuyla ilgili olarak, söz konusu programın sunucusunun, “Bir arkadaşım Tarkan’la eşi Pınar Hanım’ın yakın dostlarıyla görüşmüş ve kendilerinden ikilinin çocuk sahibi olacağını öğrenmiş.” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Tarkan – Pınar Tevetoğlu çiftinden bebek haberleriyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Pınar Tevetoğlu hamile haberi sonrasında megastarın hayranları ve yakın çevresi tarafından tebrik mesajı yağmuruna tutulduğu belirtildi.

Bebeğine Özel Şarkı Yaptı

Bebek iddialarının konuşulduğu programın sunucusu tarafından verilen diğer habere göre, son dönemler yeni albüm hazırlığında olan Tarkan’ın albümde bebeği için de bir şarkının hazırlanarak ekleneceği belirtildi. Bu haber üzerinde çifte mutluluk yaşayan hayranların, 44 yaşındaki sanatçıya “Babalık sana çok yakışacak. Bebeğin yeni albümünün uğuru olacak” diyerek Megastar’ı tebrik ettikleri öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Ramazan Ayında Sağlıklı Beslenin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu