Bebek ve Çocuk

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

Burcumuz, hayattaki tercihlerimiz hakkında pek çok ipucu barındırır. Seveceğimiz renkten tutun da fiziksel özelliklerimize ve hatta destekleyeceğimiz takıma kadar bize bir çok bilgi verir. Astroloğumuz Berna Narin Aşkın bu yazısında, burçların hangi özellikği taşıyan takımları tutabileceğini sizler için hazırladı!

Koç Burcu Bebekleri

Koç burçları; canlı, hareketli, heyecanlı ve atik karakterleri ile tanınırlar. Bu nedenle Koç burçlarının ileride taraftarı olacağı takım, kesinlikle ligdeki en hızlı takım olacaktır. Aynı zamanda rekabeti seven Koç burçları, kendileri gibi tutacakları takımın da hırslı ve rekabetçi olmasını ister.

Boğa Burcu Bebekleri

Boğa burçlarının asla riske girmeyi göze alamayan ve tercihlerini tutarlı olan şeylerden yana kullanan yapıları vardır. Bunun doğal sonucu olarak, bebeğiniz eğer bir Boğa burcuysa tutacağı takım da onun gibi tutarlı, istikrarlı ve sağlam olacaktır. Boğa burcunun bu istikrarlı tavrı, tuttuğu takımı bir ömür destekleyeceğinin de en büyük göstergesi!

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

İkizler Burcu Bebekleri

En hareketli, yenilikçi ve meraklı burçlardan biridir. Ruhları yaşlanmak nedir bilmeyen İkizler burcu insanları, sürekli hareketli halleri ile tanınır. Eğer bebeğiniz İkizler burcuysa, ileride tutacağı takım da elbette kendisi genç ve dinamik bir takım olacaktır.

Yengeç Burcu Bebekleri

Yengeç burçları, yeniliğe adapte olmakta zorlanan ve tercihlerini çoğu zaman gelenekselden yana kullanan burçlardır. Dolayısıyla eğer bebeğiniz Yengeç burcuysa, ileride geleneksel bir takım tutacağı kesin! Bu da yüksek ihtimalle memleketinin takımı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğumdan Sonraki "İlk Bin Gün"de Beslenme Önemi

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

Aslan Burcu Bebekleri

İçinde bulunduğu grupta lider olmayı seven Aslan burçları, gösterişe önem verirler. Bu nedenle eğer Aslan burcu bir bebeğiniz varsa, ileride tutacağı takımın en pahalı transferleri yapan takım olacağını söylemek mümkün. Babalarına düşkün olmalarıyla da tanınan Aslan burçlarının, ileride babasının tuttuğu takımı desteklemesi de muhtemel.

Başak Burcu Bebekleri

Başak burcu diyince akla hemen titizlik ve disiplin gelir. Karar verirken ince eleyip sık dokuyan Başak burçları, düzenden asla taviz vermez. Bu sebeple, oyuncularının düzenli olarak idman yaptığı, çalışkan ve disiplinli takımlar, Başak burçları için cazip olacaktır.

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

Terazi Burcu Bebekleri

erazi burçlarının güzellik ve estetik duyguları fazlasıyla gelişmiştir. Dış görünüşe önem veren Terazi burçları, tercihlerini de çoğu zaman estetik olandan yana kullanır. Eğer bebeğiniz Terazi burcuysa, ileride tutacağı takımın logosundan renklerine ve hatta oyuncularına kadar estetik öğelerle bezeli olacağını söylemek mümkün! Takımın sosyal sorumluluk projeleri ile ne kadar ön plana çıktığı da Terazi burcu için tercih sebebidir.

Akrep Burcu Bebekleri

Paranın, istediklerine ulaşmak için bir araç olduğunun farkında olan Akrep burçları, maddiyata önem verir. Bu nedenle bebeğiniz bir Akrep burcuysa, tutacağı takım kesinlikle en çok kazanan, pahalı transferler yapan ve üst üste şampiyonluklar tadan takım olacaktır.

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

Yay Burcu Bebekleri

Yay burçlarının özgürlüklerine bağlılığı, diğer burçlara göre çok daha üst düzeydedir. Hareketliliğinin kısıtlanmasından hoşlanmayan Yay burçları, her zaman kıpır kıpır oluşlarıyla bilinir. Eğer bebeğiniz Yay burcuysa ileride tutacağı takım, elbette onun bol bol seyahat etmesini sağlayacak, yurt dışına açılmış büyük takımlar olacaktır.

Oğlak Burcu Bebekleri

Oğlak burçları da tıpkı Yengeç burçları gibi geleneksel olandan şaşmaz, yeniye her zaman kuşku ile bakar. Farklılığı bir türlü kabullenemeyen, kendisini riske atmayı sevmeyen Oğlak burçlarının bu özellikleri, tuttukları takımlarda da gözle görülür. Yeni bir takımın taraftarı olduğunu görmek imkânsıza yakın olan Oğlak burçları için, kesinlikle en köklü takımı destekleyecekleri söylenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Dış Gebelik Nasıl Sonlandırılır?

Burcuna Göre Bebeğinizin İleride Tutacağı Takımı Şimdiden Söyleyelim!

Kova Burcu Bebekleri

Eğer bebeğiniz Kova burcuysa, ileride tutacağı takımın en fazla aktivite yapan, tribün ruhu olan ve tribünü en keyifli olan takım olacağını söylemek mümkün. Eğlenmeyi seven, sosyal ilişkilere önem veren Kova burçlarından da aksi beklenemezdi!

Balık Burcu Bebekleri

Astrolojiyle hiç ilgisi olmayan bir insan bile, en duygusal burcun Balık olduğunu duymuştur. Yine duygusallıklarının yanında değişken ruhları ile de ön plana çıkan Balık burçları, bu özelliklerinin doğal bir sonucu olarak, tamamen duygusal nedenlerle sevdiklerinin tuttuğu takımı tutar. Başına talihsizlikler gelmiş kulüpler de Balık burçlarının taraftarı olmak isteyeceği takımlardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu