Bebek ve Çocuk

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Haftanın en önemli gökyüzü olayı, Mars gezegeninin 26 Ocak’ta Yay burcuna geçmesi olacak. 17 Mart’a kadar olan süreçte enerjimiz artacak ancak bu enerji biraz kontrolsüz olabilir. Sonunu düşünmeden, strateji kurmadan harekete geçebiliriz. Kas gücü yüksek olmasına rağmen, dağınık bir enerji söz konusu olduğundan sonuç almakta zorlanabiliriz. Devamı, astrolog Berna Narin Aşkın’ın gebelere özel haftalık burç yorumlarında!

22 – 28 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

22- 28 Ocak 2018 haftalık burç yorumları – Hayatımızla ilgili önemli kararlar aldığımız, başlangıçlar yapmaya niyetlendiğimiz, uzun uzun planlar yaptığımız bir haftanın ardından artık girişimlerde bulunma zamanındayız. Hafta başından itibaren hızlı hareket edebilir, ani farkındalıklar ve sürprizler yaşayabiliriz.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı, Mars gezegeninin 26 Ocak’ta Yay burcuna geçmesi olacak. 17 Mart’a kadar olan süreçte enerjimiz artacak ancak bu enerji biraz kontrolsüz olabilir. Sonunu düşünmeden, strateji kurmadan harekete geçebiliriz. Kas gücü yüksek olmasına rağmen, dağınık bir enerji söz konusu olduğundan sonuç almakta zorlanabiliriz. Mars; Yay burcunda hareket ederken inandığımız konularda, görüşlerimizde ısrarcı hatta fanatik bir tavır sergileyebilir, kimseyi dinlemeye yanaşmayabiliriz. Bol bol seyahat edebilir ve fazla enerjimizi ekstrem sporlar ve aktiviteler yaparak boşaltabiliriz. Yurt dışıyla olan işlerimizde, yayıncılık, medya, sosyal medya konularında, hukuk ve akademik eğitimle ilgili alanlarda hareketlenmeler yaşanabileceği gibi bu alanlarda stres seviyesi de artabilir.

Mars Yay burcundayken doğan çocuklar; seyahat etmeyi, gezmeyi ve yabancı kültürlerle ilişki kurmayı çok severler. Atletik ve rekabetçi bir yapıları olduğundan sporda başarılı olabilirler. Fazla risk alıp sonunu düşünmeden hareket edebilirler, bazen fazla özgüvenli olup abartılı güç gösterilerine kalkabilirler.

22 – 28 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Sevgili Koç burcu gebeleri, sizler için çok da problemsiz bir hafta olacak diyemiyorum maalesef ki. Öncelikle, bu hafta eşinizin akrabaları veya kardeşleriyle bir araya gelmeyi düşünüyorsanız, bir kere daha düşünün derim. Çünkü görüşmede, çok eski konular gündeme gelebilir ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Bu da yalnızca size ve bebeğinize zarar verir. Hafta sonu ise yurt dışından misafir ağırlayabilir ya da siz yurt dışına çıkabilirsiniz. Fakat şimdiden uyarmış olayım, vize gibi evrak konularında sorun yaşayabilirsiniz. Son olarak; önümüzdeki günlerde, görüşlerinizi savunurken biraz daha sakin kalmaya ve saldırgan bir tutum geliştirmemeye özen göstermelisiniz. Aksi halde, sosyal çevrenizle aranızda bir takım problemler yaşanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
42 Yaşındaki Oyuncu Hamile Olduğunu Açıkladı

Boğa

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Boğa burcu gebeleri, maddi anlamda biraz zorlu günler sizi bekliyor. Bu hafta harcama yaparken iki hatta üç kere düşünün. Bütçenizi biraz zorlayabilir, gereksiz alışverişler yapabilir ve ileriki günlerde maddi anlamda zorluk çekebilirsiniz. Bu arada, yakın bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir. Miktar küçük de olsa vereceğiniz parayı ileride alamayabilirsiniz, şimdiden söyleyeyim. Eğer ev veya araba almak, bunun için de kredi çekmek gibi bir düşünceniz varsa, tüm bankaların tekliflerini almalısınız. Çünkü detaylı araştırma yapmazsanız, bankaya yüksek faiz ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu arada, eşinizin kazancında da bir takım sorunlar gündeme gelebilir. Maaşına yapılması gereken zamın gecikeceğini öğrenebilir veya  alması gereken primi almakta zorluk çekebilir. Anlayacağınız, önümüzdeki günlerde maddi anlamda biraz zorlanabilirsiniz. Harcamalarınızı dikkatli yapmaya bakın.


İkizler

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Sevgili İkizler burcu gebeleri, haftayı ne mükemmel, ne de sorunlu geçireceksiniz. Fakat eşinizle ilgili can sıkıcı durumlar yaşanabilir, çeşitli sağlık sorunları gündeme gelebilir. Ancak hemen telaşa kapılmayın. Kısa süreli, çok ciddi olmayan hatta kas tutulması veya ateş çıkması gibi bir rahatsızlık söz konusu olabilir. Ama dediğim gibi, eşiniz birkaç gün içinde kendisini toparlayacaktır. Bir de bu hafta yine eşiniz veya yakın arkadaşınızla aranızda bir gerilim yaşanabilir, ufak problemlerden tartışmalar çıkabilir. Hatta bu problemlerin kaynağı, çevrenizdeki insanların sizi dinlemediğini düşünmeniz olabilir.


Yengeç

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Yengeç burcu gebeleri, bu hafta sağlığınıza çok ama çok dikkat edin! Mevsim hastalıklarına yakalanabilir, ateşiniz yükselebilir ve vücudunuzda bir kırgınlık hissedebilirsiniz. İyisi mi, bu hafta dışarı çok çıkmamaya, insanlara fazla yaklaşmamaya çalışın. Bu arada, bu hafta biraz dalgınlık ve unutkanlık problemleri de yaşayabilirsiniz. Hatta doktor randevunuzu unutabilir ve muayeneye gecikebilirsiniz. Hafta sonuna doğrı ise ev işlerinizi yaparken daha dikkatli olun ve ağır işlerden kaçının. Sakarlık yapabilir ve hastaneye gitmek durumunda kalabilirsiniz.

Aslan

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Sevgili Aslan burcu gebeleri, bu hafta siz de diğer burçlar gibi sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ateşli hastalıklara yakalanabilir ve bir süre istirahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın genelinde ise çok fazla keyfi harcamalar yapabilir, bebeğiniz ve kendiniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Fakat paranızı harcarken kontrollü davranmakta fayda var. Büyük çocuklarınızla eğitimleri hakkında çeşitli anlaşmazlıklar yaşasanız da orta yolu bulacağınıza eminim. Bu arada doğumu yaklaşan gebeler, bebeğiniz size kavuşmak için biraz sabırsızlanıp, olması gerekenden erken gelmek isteyebilir. Fakat telaşlanacak bir durum yok, her şey gayet sağlıklı ilerleyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hamilelikte Kasılmalar Neden Olur?


Başak

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Başak burcu gebeleri, bu hafta sizler için biraz hareketli geçeceğe benziyor. Öncelikle, uzun süredir taşınmayı düşünen Başak burçları, bu hafta istedikleri evi nihayet bulabilir. Fakat almak istediğiniz ev, maddi anlamda sizi biraz zora sokacak gibi duruyor. Ya mevcut evinizde ya da alacağınız evde uzun süreli bir tadilata girişebilirsiniz. Tadilat sırasında veya günlük ev işlerinizi yaparken ufak tefek kazalar yaşabilir, dikkatli olun. Hafta içi aile büyükleriyle bir araya gelecekseniz eğer, çatışmalara hazırlıklı olun derim. Eski konular gün yüzüne çıkabilir ve tatsız anlar yaşayabilirsiniz.

Terazi

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Sevgili Terazi burcu gebeleri, hararetli bir haftaya giriyorsunuz demek mümkün! Öncelikle şunu belirtmeliyim;  bu hafta sakinliğinizi korumaya çalışmanız sizin yararınıza olur. Aksi halde kardeşiniz, komşunuz veya kuzeninizle fikir ayrılığından dolayı tartışmalar yaşayabilir ve seslerin yükselmesiyle gerginlik hiç tahmin edemeyeceğiniz boyutlara ulaşabilir. Yaşanacak olan tartışmada, aslında dil kazası yaşayabilir ve söylemek istemediğiniz bir şey ağzınızdan çıkabilir. Bu da olayların iyice alevlenmesine sebep olabilir. Dediğim gibi, gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Bu arada uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Fakat gebeliğiniz nedeniyle yolculuk sizin için biraz işkenceye dönebilir. Bu nedenle her türlü tedbiri almanızda fayda var. Son olarak; risk alacağınız bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Fakat aldığınız riskin farkında olduğunuz ve tüm olumsuzlukları baştan göze aldığınız için, ileride bir sorunla karşılaşırsanız çok da üzülmeyeceksiniz.


Akrep

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Akrep burcu gebeleri, hafta boyunca yapacağınız harcamalara dikkat! Kendinizi alışverişe kaptırabilir ve aslında ihtiyacınız olmayan bir sürü şey satın alabilirsiniz. Bu durum, ileriki haftalarda finansal anlamda zorlanmanıza neden olacak ve size biraz pişmanlık yaşatacak. Ayın son günlerinde ailenizden borç para istemek durumunda kalabilirsiniz. Ancak iyi haberlerim de var. Hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz bir yerden elinize para geçebilir. Bu da bir nebze olsun, maddi anlamda sizi rahatlatacaktır. Hafta sonu ise müjdeli haberler duymaya hazır olun. Kardeşiniz, kuzeniniz veya komşunuzun gebe olduğunu öğrenebilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Doğumu Daha Ağrısız Geçirmenizi Sağlayan Lamaze Felsefesi ile Tanışın!

Yay

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Sevgili Yay burcu gebeleri, çok hareketli bir haftaya giriyorsunuz! Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz, enerjik olacağınız ve oldukça sosyal davranacağınız günler sizi bekliyor. Kıpır kıpır olacak, yerinizde duramayacak ve sürekli gezmek isteyeceksiniz. İyi hoş ama, hareket ederken biraz dikkatli davranmanızı öneririm. Çünkü ufak sakarlıklar görünmüyor değil! Enerjik olmak ve hareketli günler geçirmek elbette mükemmel fakat şu günlerde kendinizi fazla yormamalısınız. Unutmayın ki gebesiniz. Bu arada, bu hafta risk içeren anlaşmalar imzalamamalı veya sözler vermemelisiniz. Çünkü sonucunun sizin aleyhinize olma ihtimali oldukça yüksek.

Oğlak

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Oğlak burcu gebeleri, bu hafta sağlığınıza her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz! Mevsim hastalıklarına yakalanabilir ve uzun bir süre yatak istirahati yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca yalnızca sağlığınıza değil, ani haraketlere de dikkat edin! Ufak ev kazaları yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise eski arkadaşlarınızla görüşmek isteyebilir ve bir buluşma organize edebilirsiniz. Ama görüşmede arkadaşlarınızdan beklediğiniz sıcaklığı bulamayabilir veya arkanızdan çevrilen dolapları öğrenebilirsiniz. Aslında bu durum karşısında siz haklıyken, kendinizi doğru ifade edemeyebilir ve haksız duruma düşürülebilirsiniz, aman dikkat!

Kova

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Kova burcu gebeleri, hafta boyunca harcamalara dikkat! Kazandığınızdan çok daha fazla harcayabilirsiniz. Bu durum finansal anlamda ileriki günlerde zorlanmanıza neden olabilir. Hazır maddi konulara girmişken, iş yerinde de finansal konular nedeniyle üstlerinizle çatışabilirsiniz. Hak ettiğiniz maaşı almadığınızı düşünebilir ve zam talebinde bulunabilirsiniz.  Hafta ortasında ise arkadaş ilişkilerinde daha temkinli olmalısınız. Sakinliğinizi korumalı ve gerekiyorsa bazı şeyleri görmezden gelmelisiniz. Yoksa kendinizi sosyal çevrenizle büyük bir tatışmanın içinde bulabilirsiniz.

Balık

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Balık burcu gebeleri, kariyeriniz açısında pek parlak bir hafta olmayacağını söyleyebilirim. İş yerinde çok fazla sorunla karşı karşıyasınız ve aslında bu sorunları uzun süredir yaşıyorsunuz. Ancak artık dayanamayacağınızı düşünebilir ve ani bir kararla işten ayrılabilirsiniz. Bana kalırsa; bu kadar acele karar vermeden önce bir kez daha düşünün. Hafta içi evinize beklemediğiniz bir misafir gelebilir ve hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Bu kişi eşinizin ailesinden biri olabilir ve görüşmenizde bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Berna Narin Aşkın’ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu