Bebek ve Çocuk

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın Ani Evlilik Kararının Sebebi Belli Oldu!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Ani Evlilik Kararının Sebebi Belli Oldu!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan ilişkisindeki sürpriz gelişmeler, hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün evlenme kararı alan çiftin bebek beklediği öğrenildi.

Arda Turan, yakın arkadaşı Saffet Ulusoy’un doğum gününde sevgilisi Aslıhan Doğan’a evlenme teklifi ederek herkesi şaşırtmıştı. Sürpriz evlilik teklifinin nedeni ise önceki gün öğrenildi. HT Magazin’den İsmail Uygur, Aslıhan Doğan’ın hamile olduğunu ve çiftin 2 hafta içinde evleneceğini yazdı!

Arda Turan Baba Oluyor

Arda Turan, yakın bir arkadaşının doğum gününde sevgilisi Aslıhan Doğan’a, 500 bin TL değerindeki tektaş yüzükle evlilik teklifi etmişti. Ani gelişen evlilik teklifinin ardında, Aslıhan Doğan’ın hamile olduğu iddia edildi. HT Magazin’den İsmail Uygur’un haberine göre, Aslıhan Doğan hamile. Çiftin 2 hafta içinde Çırağan Sarayı’nda kına ve nişan yapacağı, sonraki hafta ise Marmaris’te nikâh masasına oturacağı öne sürülüyor.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Ani Evlilik Kararının Sebebi Belli Oldu!

Aslıhan Doğan 2 Aylık Hamile

Aslıhan Doğan’ın müjdeli haberi vermesi üzerine evlilik kararı alan çift, 2 hafta sonra Çırağan Sarayı’nda kına ve nişanı yaparak süreci başlatmış olacaklar. Sonraki hafta Marmaris’te dünyaevine girmeleri beklenen Aslıhan Doğan ve Arda Turan’ın bebeklerinin 2 aylık olduğu öğrenildi. Arda Turan’ın yakın arkadaşı olan Trabzonsporlu Burak Yılmaz ise Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın fotoğrafını ‘evli, mutlu, çocuklu’ notu ile paylaşarak bebek iddialarının güçlenmesine neden oldu.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Ani Evlilik Kararının Sebebi Belli Oldu!

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Regl Ağrısını Kesen Cihaz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu