Bebek ve Çocuk

İkinci Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu

İkinci Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu

İkinci kez anne baba olmaya hazırlanan Buse Varol ve Alişan çifti, çocuklarının cinsiyetini öğrendi.

Geçtiğimiz yıl oğlu Burak’ı kucağına alan Alişan, yeniden baba olmaya hazırlanıyor. Önceki haftalarda eşi Buse Varol’un ikinci kez hamile olduğunu açıklayan şarkıcı, şimdi de bebeğinin cinsiyetini sevenleriyle paylaştı.

Alişan ve Buse Varol Çifti Bebeklerinin Cinsiyetini Öğrendi

2018 yılında nikâh masasına oturan Buse Varol ve Alişan, geçtiğimiz sene ilk çocukları Burak’ı kucaklarına almıştı. Doğumdan sonra yaptığı açıklamada en az 3 – 4 çocuk sahibi olmak istediğini belirten Varol’un birkaç hafta önce yeniden hamile olduğu öğrenilmişti. Hamileliğinin 13. haftasını geride bırakan ünlü oyuncunun son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Muayene esnasında doktorundan cinsiyeti kendisine söylememesini rica eden Varol, evinin bahçesinde bir cinsiyet öğrenme partisi düzenledi.

İkinci Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu

Kızları Olacak

Evlerinin bahçesinde ailelerinin ve doktorlarının katılımıyla gerçekleştirdikleri bir cinsiyet öğrenme partisi düzenleyen çift, ikinci çocuklarının kız olacağını öğrendi. Daha önce yaptığı açıklamada kızı olacağını hissettiğini belirten Alişan, bebeğin cinsiyetini öğrendikleri anı sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmâl etmedi.

“Kız Olmasını Çok İstiyordum”

Ardından Demet Akalın ile birlikte sunduğu sabah programında açıklama yapan ünlü şarkıcı, “Kızı erkeği hiç fark etmez. Ama ailemizde erkek torun olmadığı için ilk çocuğun erkek olmasını istiyordum. Allah nasip etti. İkinci çocuğumun da kız olmasını istiyordum, çok dua ettim. Dualarım kabul oldu.” şeklinde konuştu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
"Bebeğim Kilo Almıyor" Diyen Anneler Buraya!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu