Bebek ve Çocuk

Hamilelik Sürecinde İlk Kez Görüntülendi!

Hamilelik Sürecinde İlk Kez Görüntülendi!

2 ay sonra doğum yapması beklenen Sinem Kobal, hamileliği boyunca ilk kez görüntülendi!

Hamileliğinin 7. ayını geride bırakan Sinem Kobal ilk kez karnı belirginken görüntülendi. Doktorunun Nişantaşı’ndaki kliniğinden çıkarken objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, her şeyin yolunda ilerlediğini ve bebeğinin gayet sağlıklı olduğunu söyledi.

7 Aylık Hamile Olan Sinem Kobal İlk Kez Görüntülendi!

Selena adlı dizi ile hayatımıza giren Sinem Kobal, meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile 4 yıl önce Cunda Adası’nda hayatını birleştirmişti. Bir süredir hamilelik iddialarıyla gündeme gelen oyuncu, geçtiğimiz aylarda bu iddiaları doğrulayarak bir bebek sahibi olacağını açıklamıştı. Pandemi sebebiyle hamileliğini evde geçiren ve kameralardan uzak bir yaşam süren Sinem Kobal, hamilelik haberinden sonra ilk kez görüntülendi. Doktor kontrolünden çıkarken objektiflere yansıyan oyuncu, gazetecilerle kısa bir süre sohbet ettikten sonra eşiyle birlikte evinin yolunu tuttu.

Hamilelik Sürecinde İlk Kez Görüntülendi!

“Her Şey Yolunda İlerliyor”

Doktorunun Nişantaşı’nda bulunan kliniğinden çıkarken görüntülenen Sinem Kobal, oldukça sağlıklı ve formda görünüyordu. Her şeyin yolunda ilerlediğini belirten oyuncu, bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Kenan İmirzalıoğlu ise duygularını şu cümlelerle ifade etti; “Çok heyecanlıyım. Çok şükür her şey yolunda ilerliyor, bir sıkıntımız yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın.”

Kızları Olacak

Hamileliğinin 7. ayını geride bırakan Sinem Kobal’ın Ekim ayında doğum yapması bekleniyor. Bir kız çocuk sahibi olmaya hazırlanan çift, isim konusunda karara vardıklarını ancak henüz açıklamak istemediklerini belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Hatice Şendil Belirginleşen Karnıyla Kameralara Poz Verdi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu