Bebek ve Çocuk

Hatice Şendil Hamilelik Kilolarından Şikâyetçi!

Hatice Şendil Hamilelik Kilolarından Şikâyetçi!

Önceki günlerde eşi Burak Sağyaşar ile bir AVM’de görüntülenen Hatice Şendil, doğumdan sonra 20 kilo vermesine rağmen hala istediği kiloya inemediğini söyledi.

Karadağlar dizisinin setinde tanışan Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil, 2015 yılında hayatlarını birleştirmişti. Evliliklerini, geçtiğimiz sene oğulları Can ile taçlandıran çift, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Daha önce hamilelik kilolarını vermekte oldukça zorlandığını söyleyen Hatice Şendil’in eski formuna kavuşması ise dikkatlerden kaçmadı.

10 Ayda 20 Kilo Verdi!

Yapımcı-oyuncu Burak Sağyaşar ve eşi Hatice Şendil, önceki gün bir alışveriş merkezinde mağaza gezerken görüntülendi. El ele gezen ikili, AVM’deki herkesin ilgi odağı olurken, çifte oğulları Can’ın eşlik etmediği görüldü. Gazetecileri kırmayan Hatice Şendil, muhabirlerin sorularını da cevaplandı. Daha önce hamilelik kilolarını verme sürecinin çok sancılı olduğunu söyleyen Hatice Şendil, 10 ayda 20 kilo verdiğini söyledi. Hala istediği kiloya ulaşamadığını söyleyen oyuncu, oğlu Can’ı hala emzirmeye devam ettiği için beslenmesine de ayrı önem verdiğini ekledi.

Hatice Şendil Hamilelik Kilolarından Şikâyetçi!

Proje Tekliflerini Geri Çeviriyor

Hamileliğini öğrendiği andan itibaren oğlu Can’ın sağlıklı gelişimi için hiçbir projede yer almayacağını açıklayan Hatice Şendil, kararının sonuna kadar arkasında duruyor. Dediği gibi hala hiçbir proje teklifini kabul etmeyen ünlü oyuncu, oğlu Can’ı kendisi büyütmek istediği için böyle bir tercihi olduğunu açıklamıştı. Oğlunun biraz daha büyümesi gerektiğini söyleyen Şendil’in setlere ne zaman döneceği halâ belirsiz.

Hatice Şendil Hamilelik Kilolarından Şikâyetçi!

Diğer magazin haberlerini okumak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yeni Annelerin Doğumdan Sonra En Sık Yaptığı 5 Hata!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu