Bebek ve Çocuk

Fettah Can’ın Eşi Cansu Kurtçu İkizlerinin Fotoğrafını İlk Kez Yayınladı!

Fettah Can'ın Eşi Cansu Kurtçu İkizlerinin Fotoğrafını İlk Kez Yayınladı!

Merakla beklenen fotoğraf geldi! Fettah Can ve Cansu Kurtçu, ikizleri Vera ve Oğul’un ilk fotoğrafını paylaştı!

Yazdığı sözlerle, söylediği şarkılarla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Fettah Can, geçtiğimiz Eylül ayında baba olmuştu. 42 yaşında babalık duygusunu tadan ve ikiz bebeklerine kavuşan Fettah Can, doğumun üzerinden 2,5 ay geçmesine rağmen ikizlerini sır gibi saklıyordu, taa ki önceki güne kadar! İkizlerinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan eşi Cansu Kurtçu, hayranlarının merakını bir nebze gidermiş olsa da, ikizlerin fotoğrafı net olmadığı için bazı takipçileri ünlü çifti eleştirdi.

Fettah Can İkizleri Vera ve Oğul’un İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Ünlü müzisyen çift Fettah Can ve Cansu Kurtçu, 8 yıl süren birlikteliklerini 3 yıl önce nikâhla taçlandırarak dünyaevine girmişti. Tüp bebek tedavilerinin ardında ikizlere hamile kalan Cansu Kurtçu, geçtiğimiz Eylül ayının ilk günlerinde ikiz bebeklerini dünyaya getirmişti. Rutin doktor kontrolüne gittiği esnada, tesadüfen doğumun başladığını öğrenen Kurtçu, Maslak’taki özel bir hastande apar topar doğuma alınmıştı. Doğumdan sonra Fettah Can’ın instagram hesabından yaptığı açıklama ile Cansu Kurtçu ve bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilmişti. O günden bu yana, bebeklerini sır gibi saklayan çift, dün bir nebze de olsa merakları giderdi. Fakat ikizlerin fotoğrafının net olmayışı, Fettah Can ve Cansu Kurtçu’nun bazı hayranlarını kızdırdı.

Fettah Can'ın Eşi Cansu Kurtçu İkizlerinin Fotoğrafını İlk Kez Yayınladı!

Cansu Kurtçu’nun instagram hesabından paylaştığı fotoğraf, hem merakları giderdi, hem de tepkilere neden oldu. İlk kez ikizlerinin fotoğrafını paylaşan çift, bebeklerin yüzünü emoji ile kapatınca, fotoğrafın altı ‘Bebeği neden saklıyorsunuz’, ‘Gerçekten bebeğin yüzünü emoji ile saklama serüvenine siz de mi katıldınız?’ gibi pek çok yorumla doldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Özel Hastanelerde Doğum Ücreti Alınmayacak!

İkizlerin İsimleri Çok Beğenildi

Mayıs ayında ikiz bebeklere hamile olduğunu açıklayan Cansu Kurtçu, o açıklamasında bebeklerinin cinsiyetini de söylemişti. Bir kız bir erkek bebek beklediklerini açıklayan Kurtçu, ikizlerin isimlerini doğuma kadar söylememişti. Doğum yaptığını duyurduğu fotoğraf ile ikizlere ‘Vera’ ve ‘Oğul’ isimlerini koydukları öğrenilen çiftin bebekleri için tercih ettiği isimler hayranları tarafından çok beğenildi.

Fettah Can'ın Eşi Cansu Kurtçu İkizlerinin Fotoğrafını İlk Kez Yayınladı!

Tüp Bebek Tedavisi Gördü

Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; 33 yaşındaki Cansu Kurtçu ve 42 yaşındaki Fettah Can, evlendikleri günden itibaren çocuk sahibi olmak istiyordu. Ancak, doğal yollarla bebek sahibi olamayan çift, tüp bebek tedavisine başvurdu. İlk tüp bebek denemesi ile başarılı sonuç elde ettiği öne sürülen çift,Eylül ayının ilk haftası ikizlerine kavuşmuştu.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu