Bebek ve Çocuk

Vatan Şaşmaz’ın 7,5 Aylık Hamile Eşi İlk Defa Görüntülendi

Vatan Şaşmaz'ın 7,5 Aylık Hamile Eşi İlk Defa Görüntülendi

27 Ağustos’ta aramızdan ayrılan sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ın 7,5 aylık hamile eşi Yasemin Adalı Şaşmaz, bir yakınının cenaze töreninde görüntülendi.

27 Ağustos’ta aramızdan ayrılan Vatan Şaşmaz’ın 7,5 aylık hamile eşi Yasemin Adalı Şaşmaz, ilk kez görüntülendi. Vatan Şaşmaz ile evlendiği günden beri magazin dünyasından uzak durmaya çalışan Yasemin Adalı Şaşmaz, birkaç gün önce bir yakınının cenazesinde görüntülendi.

Vatan Şaşmaz’ın Eşi Yasemin Adalı Şaşmaz Görüntülendi

Duymayan Kalmasın adlı magazin programının haberine göre; Vatan Şaşmaz’ın hamile eşi Yasemin Adalı Şaşmaz, bir yakınının cenazesinde görüntülendi. Eşinin vefatından kısa bir süre önce hamile olduğunu öğrenen Yasemin Adalı Şaşmaz, şu anda 7,5 aylık hamile. Bir oğlu olacağı öğrenilen Şaşmaz’ın, çocuğuna ‘Asil Vatan Şaşmaz’ ismini vereceği iddia edildi. Hamileliğini evde dinlenerek geçiren Yasemin Şaşmaz’ın çok sık dışarı çıkmadığı ve sadece yaşadığı sitenin çevresinde ara sıra yürüyüş yaptığı öğrenildi. 2015 yılında Vatan Şaşmaz ile Vaniköy’deki oturacakları evin bahçesinde gerçekleşen düğün töreni ile evlenen Yasemin Adalı Şaşmaz’ın çok başarılı bir mimar olduğu biliniyor.

Vatan Şaşmaz'ın 7,5 Aylık Hamile Eşi İlk Defa Görüntülendi

Yasemin Adalı Şaşmaz Kimdir?

Yasemin Adalı, 1976 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 2000’de Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, mimarlık bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. Konut ve ofislerin iç mimari tasarımlarını yapan Yasemin Adalı, üniversite eğitimine başlar başlamaz, iş hayatına atıldı. 2005 yılına gelindiğinde kendi şirketini kuran Yasemin Adalı, Amerika’dan ithal ettiği ürünlerin Türkiye’deki dağıtıcılığını üstlendi. 2008 yılında ise Evren Karaduman Pars ile birlikte kurduğu mimarlık ofisinde proje, tasarım, dekorasyon ve restorasyon işlerini yürütmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yarık Dudak ve Damak Deformasyonu Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu