Bebek ve Çocuk

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını Yaşayabilirsiniz

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını Yaşayabilirsiniz

16 Şubat gece yarısı Kova burcunda bir yeniay ve Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma, beraberinde sürprizleri, yeni başlangıçları ve beklenmedik olayları da getirecek. Devamı, astrolog Berna Narin Aşkın’ın haftalık burç yorumlarında!

12 – 18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları – 16 Şubat gece yarısı Kova burcunda bir yeniay ve Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması hayatımızda sürprizlere, yeni başlangıçlara, beklenmedik olaylara delalettir. Kova burcu ise geçen hafta bahsettiğimiz gibi orijinal, özgün ve sıradışı bir burçtur. Kova burcundaki Güneş tutulması işte bu sıra dışı, orijinal ve beklenmedik yenilikleri hayatımıza katabilir. Özellikle gruplar içinde sıkı bir değişim yaşanabilir, hedeflerimiz şaşabilir ya da kendimizi şimdiye kadar hiç düşünmediğimiz hedefler koyabiliriz. Güneş tutulması yaklaşık bir yıl boyunca etkilidir ancak önümüzdeki 15 gün boyunca hayatlarımızda enteresan gelişmeler olabilir, sıra dışı kişilerle tanışabilir ya da gruplara girebilir, çok daha özgür olmak isteyebiliriz. Tutulma günü teknolojik aletlerde, iletişim hatlarında sıkıntı olabilir, arkadaşlarımızla ilişkilerimiz durduk yere gerilebilir. Bu tutulma hayatımızı yenilememiz, özgürleşmemiz ve farkındalığımızın artması için fırsatları da beraberinde getirebilir.

Tutulmada doğan çocuklar; toplumsal olaylara çok duyarlı, hümanist tipler olabilir. Yeni, farklı ve sıra dışı olan her konuya merak duyarlar, çok ilkeli ve hedef odaklıdırlar. Bilgi ve tecrübelerini paylaşırlar ancak kendi bildiklerini okumayı tercih ederler.  Akıllı ve objektiftirler, eğitime önem verirler, laubalilikten ve kabalıktan hiç hoşlanmazlar.

12 – 18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizSevgili Koç burcu gebeleri, yeniliklerle dolu bir haftaya giriyorsunuz! Önümüzdeki günlerde, hayatınızdaki monotonluğu ve tekdüzeliği kırmaya kararlı olacaksınız. Kendinize yeni hedefler koyacak hatta yepyeni bir yaşam düzenine geçmek isteyeceksiniz. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz aktiviteleri deneyimlemek için farklı girişimlerde bulunacak ve bu girişiminiz sayesinde girdiğiniz ortamda yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Farkındalığınızın artması ve sosyalliği benimsemeniz, ruh halinize de iyi gelecek ve daha keyifli hissedeceksiniz. Haftanın sonuna doğru ise doğumu yaklaşan Koç burcu gebeleri sürpriz bir erken doğumla karşılaşabilirç Fakat her şeyin sorunsuz ve gayet sağlıklı ilerleyeceğini söyleyebilirim.

Boğa

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını Yaşayabilirsiniz
Boğa burcu gebeleri, sürprizlerle dolu bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta ani gelişmelere ve beklenmedik olaylara hazırlıklı olun. Hiç beklemediğiniz bir anda çatkapı misafiriniz gelebilir, son dakika kararlarıyla yolculuklara çıkmanız gerekebilir. Gelecek olan misafirlerin ise kan bağınız olan kişiler olacağını söylemek mümkün. Çalışan Boğa burcu gebelerimiz ise hafta ortasında, iş yerindeki arkadaşlarına dikkat etmeli. Bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, çalışma arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilir ve ani bir kararla işi bırakma kararı alabilirsiniz. Fakat kararınızı vermeden önce biraz oturup düşünmenizi öneririm. Çünkü sinirli ruh hali içindeyken vereceğiniz karar, sakinleştiğinizde pişman olmanıza neden olabilir. Bu arada, hafta boyunca birden fazla eş dostun evlilik haberini alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
9 Aylık Bebek Beslenmesi Nasıl Olmalı? Örnek Beslenme Tablosu!

İkizler

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizSevgili İkizler burcu gebeleri, sizler de Boğa burcu gebeleri gibi oldukça sürprizli bir hafta geçireceksiniz diyebilirim. Baştan uyarayım, önümüzdeki günler için plan program yapmayın. Ani çıkan işler yüzünden tüm planınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Hatta planlamadığınız, aniden gelişen uzun bir yolculuğa çıkarak haftaya başlayabilirsiniz. Yolculuk uzun olacağından, konforlu ve sağlıklı bir seyahat için gerekli olan tüm tedbirleri almaya özen gösterin. Hafta sonu ise sürpriz misafirler gelebilir ve hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Fakat gelen kişiler kardeşiniz veya ebeveynleriniz olacağından, hazırlıksız yakalanmanız çok da önemli olmayacak. Son olarak; bu hafta çevrenizdeki kişilere, yaşadığınız olaylarlara, kısacası hayata karşı farkındalığınız artacak diyebilirim. Her şeye artık daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız.

Yengeç

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizYengeç burcu gebeleri, bu hafta sizler için duygusal açıdan biraz iniş-çıkışlı geçebilir. Gebeliğinizin de vermiş olduğu etkiyle, duygusal hassasiyetiniz bu hafta biraz artacak. Daha önce yaşansa üzülmeyeceğiniz, kızmayacağınız şeylere, önümüzdeki günlerde daha duygusal yaklaşacaksınız. Bu da tatsız gerilimlere ve beklenmedik krizlere neden olacak gibi duruyor. Şu sıralar gerek eşinizle gerekse sosyal çevrenizle olan iletişiminizde biraz daha kontrollü davranmalısınız. Öte yandan, hafta sonuna doğru eşinizin işiyle ilgili bazı sıkıntılı haberler alabilirsiniz. Eşiniz işinden ayrılabilir veya iş yerinden alması gereken primi almakta zorluk çekebilir. Fakat bu gelişmenin hemen ardından maddi anlamda olumlu haberler alacağınız gelişmeler yaşanacak diyebilirim. Ailenizden ufak bir miras kalabilir veya çok önce açtığınız dava sonuçlaranak tazminat alabilirsiniz.

Aslan

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizSevgili Aslan burcu gebeleri,bu tutulma hayatınızda beklenmedik, ani değişiklikler yapmanıza neden olacak! Taşınma, şehir dışına yerleşme kararı, iş değişikliği gibi şu sıralar radikal kararlar alarak büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aynı değişim süreci eşiniz için de geçerli olacak. Eşiniz mevcut iş yerinden ayrılabilir, farklı bir şirkette işe başlayabilir ve hatta sektör değiştirebilir. Bu arada; önümüzdeki günlerde çevrenizden çok sayıda evlilik-boşanma haberi alabilirsiniz. Hatta bu haberler kuzenleriniz veya kardeşlerinizden gelebilir. Son olarak; hafta boyunca teknolojik aletlerinizi kullanırken çok dikkatli olun. Ardı ardına ev aletleri, cep telefonları gibi elektronik aletleriniz bozulabilir, ufak tefek kazalar yaşanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Başak

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizBaşak burcu gebeleri, bu hafta sağlığınıza çok ama çok dikkat edin. Hafta ortasında beklenmeyen sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Fakat endişelenmenizi gerektirecek büyük problemler olmayacak. Birkaç günlük tedavi ve istirahat ile üstesinden gelebileceğiniz hafif sorunlar diyebilirim. Bu arada, şu sıralar kendinizi fazla yorgun hissediyor olabilirsiniz. Günlük ev işlerini yapmak dahi sizi zorlayabilir. Bu durum, size eve yardımcı alma fikrini düşündürtecek. Hafta sonu ise ani gelen misafirlere karşı hazırlıklı olun derim! Akrabalarınız habersiz gelerek size sürpriz yapmak isteyebilir.

Terazi

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını Yaşayabilirsiniz
Sevgili Terazi burcu gebeleri, maddi açıdan şanslı bir haftaya başlıyorsunuz! Uzun süredir elden çıkartmak istediğiniz bir gayrimenkul nihayet satılabilir. Bu sayede, siz de daha geniş bir eve geçmek için harekete geçebilirsiniz. Fakat, maddi açıdan şanslı günler geçirirken, sosyal açıdan biraz olumsuz bir hafta olacak diyebilirim. Arkadaşlarınızla belli konularda fikir ayrılığına düşebilir, sohbetiniz tartışmaya dönebilir ve gergin anlar yaşayabilirsiniz, aman dikkat! Gebeliğinin sonuna yaklaşan Terazi burçları ise bebeğine beklediğinden biraz daha erken kavuşabilir. Ancak, bu durum ne sizin ne de bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecek. Her şeyin gayet sağlıklı ilerlediğini söyleyebilirim.

Akrep

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizAkrep burcu gebeleri, siz de diğer burçlar gibi bu hafta sürpriz gelişmelere hazırlıklı olsanızi iyi ederseniz. Özellikle yerleşim yerinzi değiştirme konusunda ani kararlar alabilir, hatta şehir dışına taşınabilirsiniz. Taşınmak, hayatınızda artık yepyeni bir sayfa açmak için mükemmel bir fırsat olacak. Siz de bu fırsatı gayet iyi değerlendirecek, hayatınızda köklü değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Bunun için de yapacağınız ilk iş, çevrenizdeki kuru kalabalığı temizlemek olacak! Bu arada hafta sonu ebeveynleriniz size sürpriz yapmak isteyebilir, haber vermeden misafirliğe gelebilir, hazırlıklarınızı ona göre yapın. Son olarak; hafta boyunca evdeki elektronik eşyaları kullanırken çok daha dikkatli olun. Peş peşe teknolojik cihazlarınız bilir veya ufak tefek kazalar yaşanabilir.

Yay

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizYay burcu gebeleri, bu haftayı not edin, hayatınızdaki en enteresan hafta olabilir! Öncelikle sosyal çevrenizden başlayalım; çok tuhaf komşulara hazır olun! Tuhaf dediysem yanlış anlaşılmasın. Yan dairenize ilginç ama bir o kadar da eğlenceli komşular gelebilir. Bu kişilere başta önyargılı yaklaşacak olsanız da ilerleyen dönemlerde aranızda kuvvetli bir arkadaşlık bağı oluşacak diyebilirim. Hafta ortasında ise sizi şok edecek gelişmeler yaşanabilir, çok şaşıracağınız haberler alabilirsiniz. Alacağınız haberin ailenizle ilgili olma ihtimali yüksek görünüyor. Bu arada, siz de diğer burçlar gibi davetsiz misafirlere karşı hafta boyunca hazırlıklı olun. Genel olarak haftayı değerlendirecek olursak; bu hafta farkındalığınız artabilir ve gelişmeleri daha derin değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
Yenidoğanın Kordonunda Kimyasal Madde Tespit Edildi!

Oğlak

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizSevgili Oğlak burcu gebeleri, maddi açıdan oldukça şanslı günler sizi bekliyor! Hiç beklemediğiniz yerlerden elinize para geçebilir veya geçmişte arkadaşınıza verdiğiniz borç parayı şu sıralar geri alabilirsiniz. Açık konuşmak gerekirse, önümüzdeki günleri iyi değerlendirin. Analitik düşünmeye daha yatkın, stratejik hamleler yapmak için daha müsait olacaksınız. Bu arada; şu sıralar tesadüfen bir yeteneğiniz açığa çıkacak. Bana kalırsa, keşfettiğiniz yeteneğin üzerine gidin ve geliştirmeye bakın. Belki de ileride o yeteneğinizden  para kazanmaya başlarsınız!

Kova

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizKova burcu gebeleri, oldukça keyifli bir hafta sizleri bekliyor!Önümüzdeki günlerde kendinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Dolabınızı yenilemeyi düşünebilir veya saçlarınızda bir farklılık yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişiklikler size kendinizi oldukça keyifli hissettirecek diyyebilirim. Asıl mühim konuya gelecek olursam; bu hafta ayağınıza gelen fırsatları sakın ha tepeyim demeyin. Karar verirken en az 2 kere düşünün, hemen kestirip atmayın. Çünkü vereceğiniz doğru karar, çok değerli fırsatlar doğmasına neden olarak hayatınızı bir anda değiştirebilir. Son olarak; önümüzdeki günlerde çevrenizden sıkça evlenme-boşanma veya bebek haberi alabilirsiniz.

Balık

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını YaşayabilirsinizSevgili Balık burcu gebeleri, bu hafta sizin açınızdan gayet verimli geçecek diyebilirim. Çünkü bu hafta sizler için dostu düşmanı görme vakti! Arkanızdan konuşulanların kulağınıza geleceği, çevrilen dolapların tek tek açığa çıkacağı bir hafta olacak! Bu nedenle duygusal krizler yaşamanız çok olası. Hele ki kendinize yakın gördüğünüz, dost bildiğiniz kişilerin gerçek yüzünü görmeniz, sizi fazlasıyla yıpratacak. Ama bana kalırsa, kendinizi şanslı hissetmelisiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden, çevrenizdekileri tanımanız sizin yararınıza olacak.

Berna Narin Aşkın’ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu