Bebek ve Çocuk

Tarkan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Seda Sayan, canlı yayında Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Geçtiğimiz hafta, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile baba olacağını duyuran Megastar, tüm hayranlarını sevince boğmuştu. Şimdi ise Tarkan’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Seda Sayan, sunucusu olduğu TV programında Tarkan’ın kız babası olacağını açıkladı.

Tarkan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

2016 yılında Pınar Dilek ile evlenen Tarkan, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından paylaştığı video ile müjdeli haberi sevenlerine duyurmuştu. Baba olacağını doğruladığı video, kısa süre içinde binlerce beğeni alırken çifte, ünlü isimlerden de tebrik mesajları yağmıştı. Seda Sayan ise önceki gün yayınlanan programında, Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Program yorumcuları kendi aralarında cinsiyet tahmininde bulunurken, Seda Sayan, Tarkan’ın kız babası olacağını söyledi. ‘Aldığım duyumlara göre söylüyorum. Tarkan’ın kızı olacak.’ diyen Seda Sayan, kaynağının sağlam olduğunu da söylemeyi ihmâl etmedi.

Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Pınar Dilek 3 Aylık Hamile

Tarkan’ın 2016 yılında hayatını birleştirdiği Pınar Dilek şu anda 3 aylık hamile. Çiftin bebeklerinin cinsiyeti merak edilirken, Seda Sayan kendi programında Tarkan’ın kız babası olacağını açıkladı. Pınar Dilek ise hala sessizliğini koruyor.

Neler Olmuştu?

Çektiğimiz hafta sosyal medya aracılığı ile baba olacağını doğrulayan Tarkan, ‘Bir süredir yazılıyor, çiziliyor… Konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de hep soruyorlar, doğru mu değil mi diye… Değil desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar… Evet doğru, baba oluyorum! Çok mutluyum… Bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim.‘ sözleriyle heyecanını sevenleriyle paylaşmıştı.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ᐳ
2019 Yılında Bebeklere En Çok Bu İsimler Verildi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu